Брендові годинники, сумки, прикраси і 10 млн готівки. Скандальний «слуга» Тищенко показав декларацію

0
205
Брендові годинники, сумки, прикраси і 10 млн готівки. Скандальний «слуга» Тищенко показав декларацію

Крім депутатської зарплати, Микола Тищенко отримав від Верховної Ради компенсацію вартості проїзду і кошти на оплату службових відряджень. Пише Главком.

Народний депутат України від «Слуга народу» Микола Тищенко задекларував за 2019 рік трохи більше мільйона гривень сукупного доходу своєї сім’ї.

Про це повідомляє «Главком» з посилання на опубліковану 29 травня е-декларацію політика.

Згідно з електронною декларацією, офіційно на Тищенку записана чверть нежитлового приміщення загальною площею 283,5 кв. м у Києві. Також у безкоштовному користуванні політика (до моменту набуття депутатських повноважень) знаходилися машиномісце площею 21,5 кв. м, дві квартири площами 158,1 кв. м і 53,4 кв. м – усе в Києві.

Нинішня дружина Тищенка Алла Барановська володіє столичною квартирою на 74 «квадрата» і земельною ділянкою площею 0,1 га. Ще вона вказала спільну власність на нежитлові приміщення загальною площею 348,2 кв. м у Києві. Окремо безкоштовно використовує машиномісце площею 25,8 кв. м у столиці.

Також з’ясувалося, що Алла Барановська є великою поціновувачкою брендових речей та дорогих ювелірних прикрас. Так, вона має парку з хутром торгової марки Yves Salomon; шість сумок від Hermes Kelly, Prada, Balenciaga, Celine, Bottega Veneta, Yves Saint Laurent; три клатчі марок Valentino, Dior, Chanel; каблучку з діамантами і сережку з діамантами Tiffani&Co; каблучку і браслет Cartier; каблучку Bulgari; шість наручних годинників від Rolex, Cartier, Tiffani&Co, Bulgari, Audemars Piguet.

Микола Тищенко з дружиною Аллою. Фото з відкритих джерел

Натомість в самого Миколи Тищенка більш об’ємніша колекція дорогих наручних годинників: три Rolex, два Audemars Piguet, два Patek Philippe, Breguet, Bovet 1822, Graham, Hublot.

Із автомобілів у власності Тищенка знаходиться новенький Mercedes-Benz S400, куплений за 2,63 млн грн одразу після позачергових парламентських виборів у 2019 році. Ще у його безкоштовному користуванні – Audi A8, 2011 року випуску. 

На дружину записаний Mercedes-Benz CLA250, 2014 року випуску.

Алла Барановська задекларувала частки корпоративних прав у чотирьох фірмах «Дружба Бранч», «Фірма Римід», «Світ ЛТД», «Кеплер 452». У цих же компаніях вона є кінцевим бенефіціаром.

Нардеп Тищенко вказав у декларації спільну власність на 15 торгових марок і комерційних найменувань.

Серед доходів Миколи Тищенка за 2019 рік – 295,5 тис. грн зарплати за основним місцем роботи і за сумісництвом; 156,7 тис. грн кошти на відшкодування витрат, пов’язаних з виконанням депутатських повноважень; 90,3 тис. грн додаткове благо; 30,7 тис. грн кошти для компенсації вартості проїзду територією України, 19,6 тис. грн вартість товарів, які надходять платнику податку як гарантійна заміна; 2,6 тис. грн дохід, виплачений самозайнятій особі; 180 грн кошти на службові відрядження в межах України і 166 грн процентів.

За минулий рік дружина обранця заробила 293,2 тис. грн доходу від зайняття підприємницькою діяльністю, 150 тис. грн від надання майна в лізинг, 1,9 тис. грн  виграші та призи і 193 грн процентів.

На банківських рахунках нардеп зберігає майже 30 тис. грн, $1500 і 10 євро, у готівці – 7,9 млн грн, $37 тис. і 11 тис. євро.

Його дружина у банках тримає 939 грн, готівкою – 980 тис. грн і $15 тис.

Підписка
Сповіщення про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі