5.9 C
Ivano-Frankivsk
Вівторок, 2 Червня, 2020
Головна Влада Бурштинська міська рада посіла 2-ге місце в рейтингу прозорості по Україні

Бурштинська міська рада посіла 2-ге місце в рейтингу прозорості по Україні

Представники всеукраїнської Коаліції “Прозорі ради” презентували результати громадського контролю прозорості роботи Бурштинської міської ради.

Пов’язане зображення

Про це повідомляє прес-служба “Антикорупційної платформи”.

Серед 16-ти місцевих рад Івано-Франківської, Полтавської, Рівненської та Чернігівської областей, Бурштинська міська рада посіла друге місце із показником 72,6 %. Водночас, якщо розподілити рейтинг на обласні та міські ради, то поміж міських рад Бурштинська
займає перше місце.

В Івано-Франківській області Коаліція досліджувала роботу Коломийської, Бурштинської, Івано-Франківської міських рад та Івано-Франківської обласної ради. Зокрема, експерти проаналізували рівень імплементації місцевими радами інструментів громадського контролю та участі громадян в процесі прийняття рішень. Загалом, чи закріплені вони в нормативно-правових актах рад, як виконуються на практиці та наскільки зручні у користуванні.

У своїх рекомендаціях ми пропонуємо керівництву, апарату та депутатам Бурштинської міської ради доопрацювати закріплений в нормативно-правових актах механізм запобігання та врегулювання конфлікту інтересів в раді, належним чином закріпити порядок оприлюднення рішень виконавчого комітету ради, запровадити практику оприлюднення протоколів, висновків та рекомендацій депутатських комісій та закріпити механізм їх оприлюднення у нормативних актах ради, – ділиться представник коаліції в Івано-Франківській області, юрист Ольга Ничай.

Також представники коаліції рекомендують запровадити практику публікації на офіційному сайті ради інформації про порядок подачі жителями місцевих ініціатив, пропонують визначити порядок оприлюднення звітів депутатів та запровадити практику анонсування на сайті ради дати, місця і час звітування депутатів перед виборцями на відкритих зустрічах.

Довідково: Всеукраїнська Коаліція “Прозорі Ради” була створена у 2015 році з метою підвищення прозорості місцевих рад в України, що сприятиме зменшенню корупційних ризиків в їх роботі та забезпечить реалізацію права громадян на контроль влади.

Протягом 2015-2017 років Коаліція “Прозорі Ради” охопила своєю діяльністю 76 органів місцевого самоврядування у Вінницькій, Закарпатській, Запорізькій, Дніпропетровській, Івано-Франківській, Кіровоградській, Одеській, Хмельницькій, Рівненській, Тернопільській, Черкаській, та Чернігівській областях. За цей час Коаліції “Прозорі Ради” вдалося підвищити середній рівень імплементації.

Залишіть коментар

avatar
  Підписка  
Сповіщення про
- РЕКЛАМА -
  • Miloan.ua
- РЕКЛАМА -
  • Купити квартиру Івано-Франківськ
  • цитадель
- РЕКЛАМА -

ВАЖЛИВЕ!

Сьогодні перед ранком у горах автомобіль вилетів з дороги - займисте пальне із пробитого бензобаку розтеклося по проїжджій частині

Водій, який вчора винив карколомну ДТП у Микуличині, був за кермом...

0
У ніч з неділі на понеділок, о 04:28 годині, в селі Микуличин Яремчанської міської ради, трапилася чергова дорожньо-транспортна пригода, йдеться у повідомленні...
close-link