Бурштинська ТЕС потрапила у ТОП-3 найбільших забруднювачів повітря в Україні
Диван на коліщатках в темній вітальні

Бурштинська ТЕС потрапила у ТОП-3 найбільших забруднювачів повітря в Україні

Автор: Ігор Василик
11/08/2020 17:46
-Реклама
-Реклама
Будівництво шостого етапу в житловому районі.
-Реклама
blagodeveloper.com/promotional-landing/
-Реклама
ЖК Silver, старт продажу, вигідна ціна, сучасне планування.
-Реклама
купити iphone 15 Pro у Львові, ціни в Україні
У 2019 році промислові підприємства викинули до атмосфери 1,55 млн тонн шкідливих речовин.

Про це інформує “Ліга“.

Реклама: Місцеві пропозиції
Ремонт зарядних станцій BGA, якість і надійність.
Ремонт інверторів, Ecoflow, зарядних станцій.”

“BGA-Cервіс” пропонує ремонт зарядних станцій та інверторів. Відновлюємо плати, балансує батареї, збираємо устаткування для домів та квартир.

Якщо ж дивитися на цифри окремих підприємств, то багато хто з них за рік знизив кількість шкідливих викидів. Однак загального показника за минулий рік Держстат не публікував.

“Найбруднішими” регіони за статистикою Донецька і Дніпропетровська області. Тут зосереджено безліч промислових об’єктів. Найчистіші – Миколаївська, Херсонська і Закарпатська області.

Перша четвірка, антирейтингу екологічності регіонів за рівнем забрудненості повітря, залишилася незмінною, незважаючи на зниження викидів.

Потужність підприємства, розташованого у Бурштині Івано-Франківської області складає 2334 МВт. Станція працює на вугіллі, природному газі та мазуті.

Дванадцять енергоблоків (потужністю по 200 МВт кожний) були введені в експлуатацію в 1965-1969 роках. З 1995 року Бурштинська ТЕС входить до складу компанії ДТЕК Західенерго Ріната Ахметова.

Зокрема, Бурштинська ТЕС є унікальною. Адже, з 2001 року вона відокремлена від об’єднаної енергосистеми України і працює у складі “Бурштинського острова” паралельно з об’єднаною енергетичною системою європейських країн.

Також на електростанції поступово модернізують обладнання. Зокрема, в 2018 році завдяки заміні електрофільтра для очищення газів на 10 енергоблоці викиди твердих речовин в атмосферу зменшилися до 50 мг/м3, що відповідає українським і європейським стандартам.