15 C
Ivano-Frankivsk
Понеділок, 25 Травня, 2020
Головна FB Бурштинська ТЕС виходить із ізольованого режиму роботи: фото

Бурштинська ТЕС виходить із ізольованого режиму роботи: фото

На ДТЕК Бурштинська ТЕС завершився ізольований режим роботи. Сьогодні з найтривалішої вахти, яка продовжувалася 64 дні, виходить понад 400 енергетиків. Більше двох місяців ці люди були запорукою енергетичної стабільності регіону, який обслуговує ДТЕК Бурштинська ТЕС. За цей період станція виробила 690 млн кВт-г електроенергії, а енергетики не допустили поширення інфекції на територію підприємства.

Завдяки професіоналізму та самовіддачі енергетиків, режим карантину в державі проходив зі світлом та теплом в будинках, лікарнях, аптеках, лабораторіях, тощо.

«Більше двох місяців енергетики ДТЕК Бурштинської ТЕС працювали в умовах повної ізоляції. Весь цей період люди працювали, жили і відпочивали на території ТЕС. Енергетичні підприємства вперше опинились в таких нестандартних умовах. Але ми гідно впорались з цим випробуванням. Я вдячний кожному співробітнику Бурштинської ТЕС за відповідальність та відданість своїй професії, а також кожній родині, яка відпустила чоловіка, дружину, сина чи доньку на цей енергетичний фронт. Цей нелегкий виклик вони прийняли заради нашого з вами добробуту. За цей період станція виробила 690 млн кВт-г електроенергії, а це – світло та тепло в домівках та закладах попри пандемію та енергетичну і економічну кризу в країні», – говорить директор ДТЕК Бурштинської ТЕС Валерій Хом’яков.

Незважаючи на вихід з ізоляції, на всіх підприємствах ДТЕК Енерго та на ДТЕК Бурштинській ТЕС зокрема, триває строгий контроль за станом здоров’я співробітників з дотриманням всіх рекомендованих МОЗ карантинних заходів.

На територіях ТЕС введено нові правила безпеки. Всім співробітникам енергетичних підприємств необхідно використовувати додаткові засоби індивідуального захисту: рукавички, маски або лицьові щитки. До закінчення карантину компанія організовує візуальний контроль і вимірювання температури на прохідних і на робочих місцях. Триває посилений режим прибирання та дезінфекції приміщень і транспортних засобів, постійно чергують лікарі та медичний персонал. Компанія регулярно інформує співробітників про правила особистої гігієни та інших запобіжних заходів.

Майже 2000 енергетиків ТЕС і ТЕЦ компанії працювали в умовах повної ізоляції з 20 березня. За рішенням уряду з 11 травня в Україні ослаблений карантин. У зв’язку з цим в ДТЕК Енерго було прийнято рішення з 13 травня завершити спеціальний режим роботи для семи з дев’яти своїх електростанцій. Для Бурштинської та Добротвірської ТЕС ізольований режим роботи тривав до 22 травня. Це було пов’язано з тим, що в даних регіонах рівень захворюваності на коронавірус залишався стабільно високим.

У ДТЕК Енерго уважно стежать за розвитком подій і коректують роботу відповідно до вимог влади, рекомендацій Міністерства охорони здоров’я України та Всесвітньої організації охорони здоров’я.

Залишіть коментар

avatar
  Підписка  
Сповіщення про
- РЕКЛАМА -
  • Miloan.ua
- РЕКЛАМА -
  • цитадель
  • Купити квартиру Івано-Франківськ
- РЕКЛАМА -

ВАЖЛИВЕ!

Понад 10 млн грн отримав Івано-Франківський обласний центр екстреної медичної допомоги за лікування пацієнтів із COVID-19

Понад 10 млн грн отримав Івано-Франківський обласний центр екстреної медичної допомоги...

0
Івано-Франківський обласний центр екстреної медичної допомоги отримав 10 156 639 грн за квітень за пакетом “Екстрена медична допомога пацієнтам з підозрою або встановленим...