Як повідомляли ЗМІ ще 20 листопада мер Івано-Франківська Руслан Марцінків повідомляв, що будівництво моста почнеться з дня на день.
Косметологія FineLine пропонує лазерну епіляцію на новому 3000w апараті. Спробуйте перший сеанс на ділянку пахв безкоштовно. Переконайтесь у ефективності!
Вчора, 4 лютого, в прямому ефірі на власній сторінці у фейсбук мер розповів про будівництво та плани щодо моста на Пасічну, інформує WestNews.
“Ми розпочали активно будівництво моста. Окрім того планується будівництво дамби до залізно-дорожнього мосту. Там має бути парк, дитячий садочок, школа і тому ця територія достатньо оживе. В переспективі будемо планувати, щоб такі грандіозні проекти робилися наближчим часом. Плануємо побудувати до кінця 2019 року і запустити його. Це не простий об’єкт. Нам важливо, щоб ця зона розвивалася”,- розповів очільник міста.
Нагадаємо, станом на 13 січня 2017 року була розроблена проектно-кошторисна документація на будівництво моста на Пасічну. Потім Івано-Франківська облдержадміністрація схвалила проектну документацію будівництва моста через річку Бистриця Солотвинська та транспортної розв’язки в районі вулиці Хіміків-Надрічна.
Згодом було повідомлено, що у травні розпочнеться будівництво нового мосту на Пасічну. 7 серпня, завершилося прийняття пропозицій учасників щодо будівництва моста через річку Бистриця Солотвинська та транспортної розв’язки в районі вул. Хіміків-Надрічна. Із мінімальною сумою тендер виграло ТзОВ “Мостобудівельний загін №112”. Фірма запропонувала виконати вказані замовником групи робіт: будівництво транспортної розв’язки на вулиці Надрічній, будівництво на вулиці Хіміків і, зрештою, – спорудження самого моста – за 120 мільйонів гривень (на 78 мільйонів 822 тисячі 433 гривні 40 копійок менше від початкової ставки).
Вже у жовтні цього року мер Марцінків дав доручення до 27 жовтня розпочати роботи з початку будівництва. А вже 18 листопада на місце будівництва приїхала техніка. На днях уже забили 8 паль для однієї опори, а таких опор має бути сім. З кожної палі прибирають ґрунт, аби потім опустити арматурний каркас і залити бетон. Згодом мер зазначив, що головне – встигнути зробити палі, до початку паводкового сезону.