Cеред регіонів України за обсягами експорту товарів Прикарпаття посіла 15 місце

0
147

Головне управління статистики інформує. Обсяги експорту товарів суб’єктами зовнішньоекономічної діяльності області у січні–лютому 2019р. становили 124 млн.дол. США, імпорту – 92,3 млн.дол. США, що порівняно з обсягами січня–лютого  2018р. склало відповідно 83,4% та 59,4%. Позитивне сальдо зовнішньої торгівлі товарами становить 31,7 млн.дол. США, коефіцієнт покриття експортом імпорту – 1,34.
Результат пошуку зображень за запитом "Cеред  регіонів  України  за  обсягами  експорту  товарів область посіла 15 місце, імпорту – 14 місце."
Cеред  регіонів  України за  обсягами експорту  товарів область посіла 15 місце, імпорту – 14 місце.  
Партнерами  області у зовнішній торгівлі  товарами були нерезиденти з 85 країн світу.
Найбільші експортні поставки здійснювалися до Румунії, Індії, Польщі, Чехії, Словаччини, Білорусі, Російської Федерації, Італії, Туреччини.
Обсяг  експорту  товарів до  країн Європейського  Союзу становив 71,3 млн.дол. США або 57,5% від загальнообласного обсягу експорту.
У товарній структурі експорту області значну частку займали обсяги полімерних матеріалів, пластмас та виробів з них, механічних та електричних машин, деревини та виробів з деревини, продукції хімічної та пов’язаних з нею галузей промисловості,  живих тварин, продуктів тваринного походження, продуктів рослинного походження, мінеральних продуктів.
У  розрахунку  на одну особу  населення в області  експортовано товарів на 90,3 дол. США (по Україні – 188,8 дол. США),  що відповідає 18 місцю серед регіонів держави.
В обсягах імпорту вагомими були надходження з Російської Федерації, Німеччини, Польщі, Румунії, Китаю, Угорщини.
Імпорт товарів з країн ЄС становив 53,4 млн.дол. США або 57,8% від загальнообласного обсягу імпорту.
Серед імпортних надходжень найбільшу питому вагу займали обсяги механічних та електричних машин, продукції хімічної та пов’язаних з нею галузей промисловості, мінеральних продуктів. Значними були і обсяги імпорту засобів наземного транспорту, літальних апаратів, плавучих засобів, полімерних матеріалів, пластмас та виробів з них, текстильних матеріалів та текстильних виробів, недорогоцінних матеріалів та виробів   з них.

Підписка
Сповіщення про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі