15 C
Ivano-Frankivsk
Понеділок, 25 Травня, 2020
Головна FB Частину франківських ФОПів звільнили від сплати єдиного податку за травень, ще деяким...

Частину франківських ФОПів звільнили від сплати єдиного податку за травень, ще деяким – ставку скоротили вдвічі

Депутати франківської міськради проголосували за зменшення ставки єдиного податку за травень 2020 року для платників І групи до 0%. Платникам ІІ групи податкову ставку скоротили вдвічі.

Відповідне рішення прийняли 22 травня на засіданні позачергової сесії франківської міської ради, інформує “Галка”.

Щоб підтримати суб’єкти підприємницької діяльності в умовах карантинних заходів, необхідних для убезпечення мешканців від поширення COVID-19, міська рада вирішила:

“Тимчасово на період з 1 по 31 травня для платників єдиного податку І та ІІ групи, на яких поширюються обмеження, передбачені пп.8 п.2 Постанови Кабінету Міністрів України від 11.03.2020 №211 зменшити ставки єдиного податку та встановити у розмірі:

  • для першої групи платників єдиного податку – 0% до розміру прожиткового мінімуму для працездатних осіб, встановленого законом на 1 січня податкового (звітного) року;
  • для другої групи платників єдиного податку – 7,5% до розміру мінімальної заробітної плати, встановленої законом на 1 січня податкового (звітного) року”.

Такі ставки застосовуються до суб’єктів підприємницької діяльності, які до 1 липня 2020 року подадуть до Івано-Франківського управління Головного управління ДПС в області відповідну заяву щодо застосування зменшення ставки із зазначенням виду діяльності, місця здійснення діяльності.

“Дуже важливо у цей непростий час підтримувати підприємців”, – прокоментував міський голова Руслан Марцінків.

Депутати підтримали таке рішення.

Залишіть коментар

avatar
  Підписка  
Сповіщення про
- РЕКЛАМА -
  • Miloan.ua
- РЕКЛАМА -
  • Купити квартиру Івано-Франківськ
  • цитадель
- РЕКЛАМА -

ВАЖЛИВЕ!

На околиці Івано-Франківської ОТГ проводять ремонт дороги

На околиці Івано-Франківської ОТГ проводять ремонт дороги: фоторепортаж

0
У селі Братківці, яке 22 травня стало частиною Івано-Франківської об’єднаної територіальної громади, ремонтують дорогу. Про це повідомляє пресслужба фірми...