9 C
Ivano-Frankivsk
Вівторок, 25 Лютого, 2020
Головна Спорт Чемпіон світу відкрив спортивний майданчик у прикарпатському селі (фотофакт)

Чемпіон світу відкрив спортивний майданчик у прикарпатському селі (фотофакт)

18 серпня в селищі Дем’янів Галицького району стартували тренування проєкту Shakhtar Social “Давай, грай!”.

Участь у відкритті майданчика та першому тренуванні дітлахів взяв захисник “Шахтаря”, чемпіон світу U-20 Валерій Бондар.

Загалом у Дем’яновому на чолі з тренером-адміністратором займатимуться 60 дітей, повідомляє Курс з посиланням на пресслужбу ФК “Шахтар”.

“Щасливий брати участь у такому заході й бачити радісні обличчя дітей. Майданчиків «Давай, грай!» стає дедалі більше, і це чудово! – сказав Валерій Бондар. – У цьому проєкті дітлахи опановують основи футболу, займаються з тренером та навчаються працювати в команді. Хочеться, аби якнайбільше дітей в усіх куточках нашої країни мали змогу грати у футбол”.

Дем’янів – 25-й населений пункт на карті соціального проєкту з розвитку масового дитячого футболу «Давай, грай!». 2019 року в ньому беруть участь понад 3000 дітей і близько 50 тренерів. Генеральний партнер – енергетична компанія ДТЕК.

Залишіть коментар

avatar
  Підписатись  
Сповіщення про
- Advertisment -
- Advertisment -
- Advertisment -

ВАЖЛИВЕ!

Прикарпаття торгує зі 114 країнами світу

Прикарпаття торгує зі 114 країнами світу

0
Обсяги експорту товарів прикарпатськими суб’єктами зовнішньоекономічної діяльності у 2019 році становили 911,6 мільйонів доларів США, імпорту – 833,9 мільйонів.