7.8 C
Ivano-Frankivsk
Понеділок, 25 Травня, 2020
Головна Спорт Через прикре падіння, прикарпатка Тетяна Петрова не змогла потрапити до фіналу олімпіади...

Через прикре падіння, прикарпатка Тетяна Петрова не змогла потрапити до фіналу олімпіади з Могулу

Сьогодні, 11 лютого, на Зимовій Олімпіаді-2018 відбулися кваліфікаційні змагання жіночого турніру з могулу. Українська фрістайлістка Тетяна Петрова впала при виконанні першого стрибка на трампліні. Вона посіла останнє місце.

Тетяна Петрова впала при виконанні стрибка

У першій кваліфікації українська спортсменка посіла передостанню сходинку. У другій – через невдалий стрибок, посіла останнє 20 місце. Через це, Тетяна Петрова не потрапляє до фіналу Олімпіади.

Українська фрістайлістка Тетяна Петрова посіла останнє місце/скріншот із сайту pyeongchang2018

Що таке могул? Могул – дисципліна фрістайлу, змагання зі спуску з гори на лижах спеціальною горбистою трасою, що має нахил 27 градусів, із виконанням акробатичних стрибків.