Через війну українців закликають вирощувати продукти на доступних земельних ділянках
Диван на коліщатках в темній вітальні

Через війну українців закликають вирощувати продукти на доступних земельних ділянках

Автор: Петро Якимчук
30/03/2022 00:18
-Реклама
-Реклама
Будівництво шостого етапу в житловому районі.
-Реклама
blagodeveloper.com/promotional-landing/
-Реклама
ЖК Silver, старт продажу, вигідна ціна, сучасне планування.
-Реклама
купити iphone 15 Pro у Львові, ціни в Україні

В Україні стартувала ініціатива “Сади перемоги” – всеукраїнська кампанія, спрямована на ефективне використання доступних земельних ділянок та спрямування всіх ресурсів для вирощування продуктів харчування для недопущення продовольчої кризи в Україні.

Кампанія реалізується Міністерством розвитку громад та територій та Міністерством аграрної політики й продовольства спільно з проєктом міжнародної технічної допомоги “Супровід урядових реформ в Україні” (SURGe), що впроваджується Alinea International за фінансової підтримки уряду Канади.

Реклама: Місцеві пропозиції
Ремонт зарядних станцій BGA, якість і надійність.
Ремонт інверторів, Ecoflow, зарядних станцій.”

“BGA-Cервіс” пропонує ремонт зарядних станцій та інверторів. Відновлюємо плати, балансує батареї, збираємо устаткування для домів та квартир.

“Через війну, яку розпочала Росія проти України, у 2022 році ми можемо недоотримати близько 42% щорічного врожаю зернових і зернобобових; 53% врожаю гречки; 68% врожаю помідорів; 36% врожаю картоплі, 46% врожаю цибулі; 38% врожаю моркви; 45% врожаю огірків, 32% врожаю капусти; 35% врожаю буряків та багатьох інших культур, що вирощувалися на наших територіях”, – зазначається на Facebook-сторінці “Садів перемоги”, передає Правда іф з посиланням на zn.ua

На практиці це означає, що третина українців матимуть проблеми в отриманні достатньої кількості харчових продуктів, що є реальною загрозою, яка потребує швидкої та дієвої відповіді.

Ініціатори закликають усіх українців засадити кожну можливий клаптик у своєму домогосподарстві, на балконі чи біля будинку, а місцеві громади – мобілізувати зусилля та використати для вирощування продовольства усі доступні земельні ресурси, включаючи пустирі, задні двори, парки та галявини.