Планувати дозвілля варто завчасно, тож кореспондентка Бліц-Інфо зібрала найголовніші події останнього місяця зими.
У суботу, 2 лютого у франківському драмтеатрі відбудеться благодійний театральний арт-проект “Оскар і Рожева пані”. У головній ролі – Ірма Вітовська-Ванца. Квитки тут.
Оскару лише десять років, але йому вже нема на що сподіватись, адже страшний діагноз безжально перекреслив маленьке життя. Йому лишилося прожити 12 днів. 12 останніх днів життя в зневірі й розпачі…, якби не одна дивакувата жінка у безглуздому рожевому костюмі. Відкриваючи Бога для Оскара, вона знаходить його сама…
Театральний арт-проект “Оскар і Рожева Пані” – це емоційна історія, наповнена болем і ще більше – вірою.
Також цього ж дня о 15:00 в Івано-франківській філармонії відбудеться благодійний концерт Savka band збирає друзів:”ВЕЛИКА НОВИНА ПО СВІТУ ХОДИЛА”.
У концерті братимуть участь творчі родини з Івано-Франківська, Львова та Києва (список учасників оновлюється).
Наш бенефіціар – Радомир. Йому 9 років, і хлопчик потребує кваліфікованої реабілітації. Його чекають в реабілітаційному центрі Health In Motion Rehabilitation в Канаді. Тут працюють за унікальною методикою, що спрямована на лікування дітей з неврологічними відхиленнями. П’ятитижневий курс реабілітації, переліт та проживання коштують 29 тисяч доларів. Більше про Радомира можна прочитати на офіційній сторінці Радюся або довідатися в його мами Виктория Пантази.
Вхід за запрошеннями (благодійний внесок 80 грн.). Всі виручені кошти ми передамо на реабілітацію Радомира.
Довідки та бронювання запрошень за телефонами:
098 410 23 83
095 401 18 08
Також ви можете написати у приват Людмила Лінник або Andriy Savka чи заповнити гугл-форму.
Крім того, 2 лютого з 11:30 до 17:30 в університеті імені Короля Данила відбудеться Форум жіночих історій.
Поговоримо про жіноче? 18 спікерок та спікерів, фотозона з розіграшем подарунків, фотовиставка, презентація гри з доповненою реальністю, вистава документального театру, багато спілкування за запашною кавою, відповіді на ваші питання… все, щоб тепло зустріти найхолодніший місяць. Всього 100 учасниць.
Участь безкоштовна, за обов’язковою реєстрацією та підтвердженням.
3 та 14 лютого на франківців чекає мюзикл “Гуцулка Ксеня”. Місце – франківський драмтеатр. Квитки тут.
Мюзикл “Гуцулка Ксеня” – це поєднання сучасних технологій з українською автентикою.
За сюжетом, до Ворохти прибувають з США українські емігранти, щоб знайти молодому хлопцеві наречену в Карпатах. Батько заповідав йому мільйон доларів, але за умови, якщо він знайде на історичній батьківщині «свідому українку» і одружитися з нею.
Також 3 лютого франківців запрошують розслабитись та пограти у настільні ігри. Місце – Вдома (вулиця Галицька 29, 3 поверх). Час – 18:00.
Ми вже виходимо з святкового режиму і повертаємося до щонедільних зустрічей. Тому в тебе й надалі є можливість пограти настільні ігри з друзями або з новими знайомими в майже домашній атмосфері (можеш прихопити тапочки або домашній халат).
Якщо не маєш жодної гри, не переживай. В нас є: “Уно”, “Dixit”, “Бенг”, “Вибухові кошенята”, “Саботер”, “Dobble”, “Эрудит”, “Хто я”, “Суперферма”, “Story cubes”, “Карты конфликта”, “Дженга” і класика: карти, доміно, реверсі.
Вартість участі символічна – 30 грн, в неї включені чай та кава. А при бажанні можеш захопити з собою будь-який інший напій, який любиш.
Частина із зібраних коштів буде відкладена для благодійних проектів або іншу допомогу. Реєстрація обов’язкова.
5 лютого до Івано-Франківська завітає Концертна програма «Шампанські очі».
Суперпопулярні хіти Андрія Кузьменка знайшли нове звучання в концертній програмі «Шампанські очі». Естрадно-симфонічний оркестр під керуванням Миколи Лисенка виконує відомі пісні Кузьми Скрябіна. Початок о 19:00. Місце – Театр ім. І. Франка. Квитки за посиланням.
22 лютого о 19:00 в Івано-Франківській обласній філармонії імені Іри Маланюк відбудеться концерт джазової музики. Квитки тут.
“Ера якісної музики ще не пройшла. А джаз довіку тектиме в нашій крові. Приходь мліти від задоволення на чуттєвий джазовий вечір. Найкращі джазові хіти про кохання. На сцені Urban Gypsy та Ольга Чернишова. Лише 22 лютого. Не прогав!”,- закликають організатори.
23 лютого франківський драмтетар запрошує містян на Notre Dame de Paris Le Concert.
В артистах глядач зможе впізнати героїв роману Віктора Гюго «Собор Паризької Богоматері», трагічної і водночас прекрасної історії красуні-циганки і трьох абсолютно по-різному закоханих у неї чоловіків.
Всі легендарні пісні виконуються французькою мовою.
Тексти — Люк Пламондон
Музика — Ріккардо Коччіанте
Звучання семи дивовижних голосів під надриви скрипок і плач віолончелей — справжній музичний вир, що змусить Вас заново пережити, знову повірити і вкотре закохатися у прекрасне, отримавши унікальну можливість емоційно очиститись та, забувши про всі негаразди, відчути неповторний смак легенди.
Понад 150 артистів на одній сцені та тони світлового і звукового обладнання, неймовірне шоу, свідком якого повинен стати кожен. Красу і масштаб цього проекту, над створенням якого працювало більше 500 найкращих спеціалістів, неможливо передати словами, це треба бачити, чути, відчувати, опинитися в епіцентрі подій.
Квитки за посиланням.
27 лютого в Івано-Франківськ на біс завітає найшвидший піаніст світу Любомир Мельник.
Нас часто запитували, чи буде додатковий концерт? І ми раді оголосити, що так! На ваші численні прохання – концерт на біс у рамках світового туру до 70-річчя композитора українського походження та найшвидшого піаніста світу – Любомира Мельника.
З початку світового туру минуло вже 10 аншлагів у Франківську, Чернівцях, Тернополі, Черкасах, Одесі, Луцьку, Чернігові, Сумах, Харкові, Києві та по 2 концерти у Запоріжжі, Дніпрі, Львові, а також повні зали на концертах в Фінляндії, Данії, Шотландії, Англії, Італії, Німеччині, Бельгії, Нідерландах, Польщі.
Любомир Мельник – музикант світового рівня! Про нього пишуть безліч медіа та у захваті відомі артисти зі всієї планети. Йому 70, а концерти з успіхом проходять по всьому світу і навіть в Австралії. Два роки тому вперше приїхав з концертом і до України. Маестро здатний грати 19,5 нот в секунду кожною рукою, чим він користується аж ніяк не для демонстрації своєї техніки. Мелодизм творів не в зміні нот, а в накладенні і взаємодії обертонів, які виникають з цілих лавин і шквалів нотних потоків. Створюється безперервне полотно звуку, в яке Любомир раз у раз вплітає різні нитки і візерунки, роблячи це легко і невимушено, що надає його музиці звучання, характерне для цілком повільного ембієнту.
Варто додати, батьки піаніста з Коломиї. Рятуючись від комуністичного режиму вони спершу поїхали до Німеччини, де Любомир і народився. Потім до Канади, а тепер музикант із дружиною живе у Швеції.Квитки – тут.