-1 C
Ivano-Frankivsk
Понеділок, 17 Лютого, 2020
Головна FB Чи справді канал проросійського Медведчука захищає скандального франківського бізнесмена Ігоря Халаменду

Чи справді канал проросійського Медведчука захищає скандального франківського бізнесмена Ігоря Халаменду

Інтерв’ю колишнього власника центрального франківського ринку Ігоря Халаменди (з 90-х відомий під прізвиськом “Бура”) на каналі «112 Україна», який контролює проросійський олігарх, любитель «руського міра» та кум Путіна Віктор Медведчук, дало відповіді на багато запитань.

Публікація цього відверто замовного та однобокого сюжету телеканалу «112 Україна» показала, хто насправді стоїть за авторитетом Бури, пише Резонанс UA.

Можна зробити висновок, що дотепер ринком керували люди Медведчука. А коли їх відсунули від кормушки, вони з усіх сил намагаються до неї повернутися.

За час їхнього управління підприємці ледь зводили кінці з кінцями, не маючи навіть елементарних умов для праці. В свою чергу тогочасне керівництво ринку лише рахувало прибутки та закривало очі та вуха на всі зауваження та прохання.

Публікація цього інтерв’ю на каналі «112 Україна» так, чи інакше, показало, що саме люди проросійського сепаратиста Медведчука до останнього часу володіли Івано-Франківським центральним ринком.

Зараз за допомогою «свого» телебачення та ботів у соціальних мережах вони розвернули війну проти простих підприємців, мешканців міста та області, які лише хочуть спокійно працювати та заробляти на життя, маючи при цьому належні умови.

4 КОМЕНТАРІ

4
Залишіть коментар

avatar
4 Список коментарів
0 Список відповідей
0 Підписники
 
Найпопулярніші коментарі
Гарячі коментарі без совісті і цензури
4 Коментар авторів
ГТСГістьГістьГість Recent comment authors
  Підписатись  
Новизні Застрарілості Популярності
Сповіщення про
Гість
Гість
Гість

Останніх 5 років при владі вже були “любителі України та її народу”.І де ми ? В с…ці! Так що як говориться, не пе….те тєтя! Тут все рівно, регіонали, нар.фронт, ьа ще різна нечисть.Країну ПРОСРАЛИ!

Гість
Гість
Гість

і дивне є факт що цей ринок відмазали -свої-під час революції бо людина яка давала-тоді навіть суми називали -БЕРКУТАМ гроші за виїзд на МАЙДАН і надавав поміч регам і комуністам в їх оргіях на нашій землі залишився при ринку!!!1і добре ставлять питання -ТО ДЕ ВИ АТОвці чи питання землі все вам затьмарило і тому маємо -кацаб-І САМЕ ЦЯ СИТУАЦІЯ буде показовим що робиться у нас тут і чи ПУТІН ПРИДІ НЕ БУДЕ ТУТ!!!

Гість
Гість
Гість

А інтересно страх ,а хто замовив за нього слово під час МАЙДАНУ бо саме цей чоловік і напевне і є ризидентом прорус у нас-ІНТЕРЕСНО і доречі є робота для журналістрозслідування-а не хирню писати-ГАЛИЧИНА могла б це дослідити щоб розрухати тих кудель які там сидять і совок ганяють-хоча якщо для них вишиванюк показник то….-

ГТС
Гість
ГТС

Посадити цього гада разом з Медведчуком і всякою проросійською нечистю

- Advertisment -
- Advertisment -
- Advertisment -

ВАЖЛИВЕ!