9.1 C
Ivano-Frankivsk
Середа, 27 Травня, 2020
Головна FB Чи справді прикарпатські мажоритарники засоромились причетності до "Слуги народу"?

Чи справді прикарпатські мажоритарники засоромились причетності до “Слуги народу”?

Двоє народних депутатів, які пройшли до парламенту як висуванці партії “Слуги народу”, тепер вирішили від неї відмежуватися.

До такої думки наштовхує інформація з їхніх публічних сторінок. Такі метаморфози зі сторінками нардепів-мажоритарників Зіновія Андрійовича (87 округ) та Ігоря Фріса (84 округ) помітив франківець Віталій Кодря, пише Бліц-Інфо.

Як видно з налаштувань сторінок політиків, Зіновій Андрійович позбувся згадки про партію ще 22 серпня минулого року, лише ставши народним депутатом. А 21 квітня знову відреагував назву, залишивши лише власне ім’я та прізвище. За місяць до того мажоритарник змінив і власну світлину, позбувшись впізнаваного зеленого фону. 

Ігор Фріс згадки про партію позбувся дещо пізніше – у травні цього року. Тепер сторінка має назву “Народний депутат Ігор Фріс – 84 округ”. Як і його колега, прикарпатський обранець змінив світлину – цього разу вже без впізнаваного зеленого фону.

Звичайно, у редагуванні публічних сторінок та зміні фото злочину немає.  Втім, видалення згадки про партійну приналежність наштовхує на думку, що політики не хочуть асоціюватися у виборців з провладною партією.

1 коментар

1
Залишіть коментар

avatar
1 Дерево коментарів
0 Дерево відповідей
0 Підписники
 
Найпопулярніші коментарі
Найактивніші обговорення
1 Автор коментаря
Anonymous Автор останнього коментаря
  Підписка  
новизні давності найбільш залайкані
Сповіщення про
Anonymous
Guest
Anonymous

краще би подивилсь як з європєйської хуїдарності тікають)

- РЕКЛАМА -
  • Miloan.ua
- РЕКЛАМА -
  • цитадель
  • Купити квартиру Івано-Франківськ
- РЕКЛАМА -

ВАЖЛИВЕ!

На Рогатинщині готуються до звільнень освітніх працівників

На Рогатинщині готуються до звільнень освітніх працівників

0
22 травня під керівництвом першого заступника голови районної державної адміністрації Ігоря Дем’янчука відбулося засідання комісії по вжиттю заходів щодо запобігання різкому зростанню...