-РЕКЛАМА-

РЕКЛАМА

Актуально зараз

-Реклама-spot_img

Чим живе ІФНТУНГ через місяць після ворожого влучання. ФОТОРЕПОРТАЖ

-Реклама-spot_img
spot_img

Сьогодні, 22 липня, минає місяць з того часу, як від ворожої ракети постраждав Івано-Франківський національний технічний університет нафти і газу, де вибухова хвиля пошкодила кілька його корпусів, зокрема понад 900 вікон, десяток дверей та близько 3000 м2 їх дахової покрівлі, ушкоджено елементи навчальної та лабораторної бази.

Нагадаємо, що 22 червня внаслідок атаки РФ отримав пошкодження Івано-Франківський національний технічний університет нафти і газу. Один із корпусів зруйнований на 50%.

Які роботи вже проведені та що планують першочергово виконати розповіли інформаційному ресурсу Правда.іф проректор з науково-педагогічної роботи Сергій  Зікратий та проректор з адміністративно-господарської роботи Сергій Сивий.

Підтримка і допомога

За словами Сергія Сивого, на днях керівництво ІФНТУНГ отримало висновки експертизи, котрі показали ступінь придатності окремих корпусів і масштаби планованої їх відбудови. Говорити про точні підрахунки потрібної допомоги ще не можна.

- РЕКЛАМА-

Наразі територія зачищена від будівельного сміття, проведені роботи по демонтажу пошкоджених вікон та дверей, складено дефектні акти по ушкодженому майну, проведено комунікації з партнерами університету, волонтерами і випускниками щодо їх долучення до відбудови.

“Найважливішим є те, що налагоджено потужну комунікацію і підтримку університету з боку НАК Нафтогаз, який взяв не себе основну ношу відбудови. Зараз вже проводяться заміри, визначається пріоритетність та формування технічних завдань за напрямками і видами відновлювальних робіт, комунікації з потенційними їх виконавцями. Ситуація по відновленні вузу на постійному контролі голови Івано-Франківської обласної військової адміністрації Світлани Онищук”, – стверджує Сивий Сергій.

Масштаби відновлення

Про масштаби відновлення і майбутній навчальний процес розповідає проректор з науково-педагогічної роботи Сергій  Зікратий:

«Наймасштабнішою буде реконструкція першого корпусу, оскільки тут знаходиться найбільше навчальних авдиторій, та навчається понад дві тисячі студентів. Тому говорити про очне здобування освіти всіх курсів досить рано. Швидше всього у такому форматі будуть навчатись перші та другі курси. Для інших – частково або повністю проходитиме освітній процес дистанційно.  У випадку повного блекауту – запустимо систему резервного живлення».

За його словами, дехто з благодійників, з якими наразі ведуться перемовини, готовий долучитись після будівельних робіт до відновлення лабораторного обладнання. Будуть нові комп’ютерні класи.

«Не зважаючи ні на що, Виш працює ефективно. Сьогодні найактивніше робота проводиться приймальною комісією, яку задля ефективної роботи та безперервної обробки заяв вступників ми перенесли її з приміщення бібліотеки у головний корпус. Тому запрошуємо абітурієнтів до нас на навчання. Навчальний процес у нас буде без збоїв, ми до нього активно готуємось», – додає проректор з науково-педагогічної роботи

НОВИНИ НА ЦЮ ТЕМУ

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

-Реклама-

РЕКЛАМА

РЕКЛАМА

РЕКЛАМА

РЕКЛАМА

РЕКЛАМА

РЕКЛАМА

Квартири Івано-Франківськ

РЕКЛАМА

купити iphone 15 Pro у Львові, ціни в Україні