12 C
Ivano-Frankivsk
Неділя, 31 Травня, 2020
Альгінатна маска для обличчя за   ̶2̶8̶0̶1 грн! FineLine
ОТРИМАТИ
Головна Економіка Цьогоріч більше 4700 прикарпатців подали декларації про доходи, отримані минулого року

Цьогоріч більше 4700 прикарпатців подали декларації про доходи, отримані минулого року


Альгінатна маска для обличчя за   ̶2̶8̶0̶1 грн! FineLine

ОТРИМАТИ


На Івано-Франківщині з початку року 4718 прикарпатців подали декларації про майновий стан і доходи, що на 30 відсотків більше ніж за аналогічний період минулого року. Про це під час проведення прес – конференції для ЗМІ повідомила начальник управління податків і зборів з фізичних осіб Головного управління ДФС в Івано-Франківській області Ольга Волощук.
Результат пошуку зображень за запитом "декларації про доходи, отримані минулоріч"
Зокрема, вона зазначила, що 1888 декларацій подано фізичними особами, які зобов’язані  були подати декларацію та 2830 – на отримання податкової знижки. Загальна сума задекларованого доходу становить 550,1 млн грн, до сплати нараховано 4,9 млн грн податку на доходи фізичних осіб та 1,3 млн грн військового збору. Уже сплачено до бюджету 2,1 млн грн ПДФО та 378 тис грн військового збору.
Також посадовиця звернула увагу, що серед декларантів є мільйонери. Доходи в розмірі понад 1 мільйон гривень задекларували 18 громадян на загальну суму 88,4 млн. гривень.
Ольга Волощук нагадала, відповідно до норм Податкового кодексу України, громадянам які зобов’язані задекларувати доходи та особам, які проводять незалежну професійну діяльність необхідно подати декларацію про доходи, отримані минулого року. Визначені зобов’язання підлягають сплаті до 1 серпня поточного року.
Обов’язок щодо подання декларації у платників податків виникає у разі:
– отримання доходів не від податкових агентів (тобто від інших фізичних осіб, не зареєстрованих як самозайняті особи). До таких доходів належить, зокрема, доходи від надання в оренду рухомого або нерухомого майна іншим фізичним особам; успадкування чи отримання в дарунок майна не від членів сім’ї першого та другого  ступеня споріднення,   тощо;
– отримання від податкових агентів доходів, які не підлягали оподаткуванню при виплаті, але які не звільнені від оподаткування. До таких доходів відносяться, зокрема, операції з інвестиційними активами;
– отримання іноземних доходів та в інших випадках, передбачених законодавством.
Декларація громадянами подається за місцем своєї податкової адреси особисто або уповноваженою на це особою до 2 травня поточного року. Для громадян, які мають право на податкову знижку – до 31 грудня 2019 року.

Залишіть коментар

avatar
  Підписка  
Сповіщення про
- РЕКЛАМА -
  • Miloan.ua
- РЕКЛАМА -
  • цитадель
  • Купити квартиру Івано-Франківськ
- РЕКЛАМА -

ВАЖЛИВЕ!

В Індії мавпа пожувала аналізи на коронавірус. Фахівці кажуть, що хвилюватися...

0
Фахівці запевняють, що приводів для занепокоєння немає – не доведено, що коронавірус передається від тварин до тварин. В індійському місті Мератх мавпа...
Альгінатна маска для обличчя за   ̶2̶8̶0̶1 грн! FineLine
ОТРИМАТИ
close-image
close-link