Цьогоріч франківські поліцейські отримали більш як 850 викликів про домашнє насильство
Диван на коліщатках в темній вітальні

Цьогоріч франківські поліцейські отримали більш як 850 викликів про домашнє насильство

Автор: Петро Якимчук
28/08/2022 23:13
-Реклама
Оренда і продаж комерційної нерухомості від 30 м²
-Реклама
-Реклама
-Реклама
-Реклама
ЖК Silver, старт продажу, вигідна ціна, сучасне планування.

Насильство в сім’ї є однією з найбільш розповсюджених форм порушення прав людини. Не лише у мирний час, а й період повномасштабної війни.

У більшості випадків протиправні дії проти когось із членів родини супроводжуються актами агресії, приниження та жорстокої поведінки. Знайти вихід з такої кризової ситуації навіть в умовах війни реально. А як це оперативно зробити розповіли іванофранківцям прикарпатські поліцейські, передає Правда ІФ з посиланням на Поліція Івано-Франківської області

Реклама: Місцеві пропозиції
Ціни на лазерну епіляцію у Києві
Лазерна епіляція пахв: Безкоштовно

Косметологія FineLine пропонує лазерну епіляцію на новому 3000w апараті. Спробуйте перший сеанс на ділянку пахв безкоштовно. Переконайтесь у ефективності!

26 серпня співробітники мобільної групи з протидії домашньому насильству спільно зі старшим інспектором з особливих доручень відділу уповноважених з контролю за дотриманням прав людини Марією Кравецькою провели інформаційну кампанію для мешканців Івано-Франківська.

Впродовж дня правоохоронці розповсюджували інформаційні листівки з практичними порадами, як вберегтись від домашнього насильства. На брошурах зазначили також численні контакти, куди потерпілі можуть звернутись за допомогою, як в Україні, так і за кордоном.

Поліцейські наголошують, – терпіти побутову тиранію не треба. Слід одразу звертатись за допомогою.

Загалом, від початку року мобільна група з протидії домашньому насильству в Івано-Франківську здійснили понад 850 виїздів на виклики людей.

Як свідчить статистика, із цієї загальної кількості звернень підтвердилась третина фактів побутової кривди. Зазвичай, вона проявлялась в:
– психологічному насильстві – це словесні образи, приниження, погрози, тощо;
– фізичному – навмисному завданні фізичної кривди іншій людині;
– економічній – коли людину позбавляють житла, їжі, одягу чи іншого майна.

За кожним виявленим фактом домашнього насильства поліцейські провели перевірки. А правопорушники були притягнуті до відповідальності.

Якщо ви стали жертвою насильства у родині або вам відома інформація про особу, відносно якої вчиняється насильство, терміново телефонуйте на «102», зверніться до дільничного офіцера, поліцейського громади чи інших правоохоронців.