Цьогоріч виявлено 69 випадків. В Івано-Франківську відзначили день боротьби з раком грудей

0
351

Цієї неділі, 20 жовтня, відзначається Всеукраїнський день боротьби з раком грудей. У Івано-Франківську з нагоди цього дня відбулася пресконференція УОЗ за участю міського голови Руслана Марцінківа, інформує Правда.іф.

За статистикою в Україні проблема номер один – це рак грудей.

У Івано-Франківську у 2016 році рак грудей мали 84 жінки, у 2017 році – 82, а у 2018 – 91. У 2019 році було виявлено 69 випадків раку молочної залози з них 14 перебували у занедбаному стані.

“Дуже добре, що ми маємо цю статистику. Ми вже можемо звернути на цю проблему увагу та шукати рішення. Фахівці повиннні вирішити, що потрібно робити, аби ця тенденція йшла на спад, але у місті ми маємо жахливу тенденцію зростання хворих на онкозахворювання”, – розповів міський голова Руслан Марцінків.

Як свідчить статистика, на 1 стадії рак грудей виліковується у 95% жінок, на 2 стадії у 80% і 50% із третьою стадією захворювання.

Як повідомили, 21-25 жовтня в усіх закладах охорони здоров’я Івано-Франківської міської ради, косметологічній клініці “БРАСС. Здорова шкіра” жінки можуть пройти обстеження грудних залоз, та, за потреби -УЗД- обстеження чи мамографію.

Фахівці наголошують, що важливо вчасно визначити проблему та звернутися до лікаря.

Підписка
Сповіщення про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі