4 C
Ivano-Frankivsk
Субота, 28 Березня, 2020
[adrotate group="4"]
Головна FB Цитрусовий бум: які мандарини пропонують на Центральному ринку
[adrotate banner="22"]

Цитрусовий бум: які мандарини пропонують на Центральному ринку

[adrotate banner="10"]

На Центральному ринку Івано-Франківська уже розпочався сезон цитрусових.

Апельсини і мандарини – найкращий спосіб поринути у святкову атмосферу Новорічних свят.

Про це йдеться на сторінці центрального ринку у Facebook.

Продавці Центрального ринку пропонують цитрусові з Італії, Іспані та Туреччини. Вартість мандарин коливається від 28 до 65 гривень за кілограм. Все залежить від сорту.

Продавець Степан каже, найчастіше пропонує покупцям іспанські мандарини, адже вони найсолодші, а також підходять дітям, бо маленькі за розміром і легко чистяться. Коштують вони близько 40 гривень.

«Італію і Туреччину теж беруть, але не так часто. Турецькі – дешевші, кісточок практично немає, але серед них частіше зустрічаються кислуваті мандарини. Італійські теж беруть. Все залежить від вподобань. Головне – куштувати мандарин перед покупкою. У нас є така можливість, тому покупцям пропонуємо спробувати фрукт на смак, а потім вже й купувати»,- ділиться продавець.

Продавчиня Ярослава додає, що можна й за зовнішнім виглядом оцінити якість мандарин. Під час чищення потрібно звернути увагу на те, аби шкірочка добре відставала. Якщо відстає від плоду відразу цілком – мандарин стиглий.

«Шкіра також має бути блискуча, без білого нальоту. Якщо він є – це свідчить, що фрукт обробили. Сухі або м’які мандарини – теж брати не варто. Це свідчить про порушення умов зберігання і транспортування. Більші мандаринки, як правило, солодші. Але в кожного свій смак, хтось любить кислуваті, хтось – навпаки. Але точно можу сказати, що у нас вони дуже смачні»,- зауважує пані Ярослава.

[adrotate group="10"]
- Advertisment -[adrotate banner="32"]
- Advertisment -[adrotate group="8"]
- Advertisment -[adrotate group="1"]

ВАЖЛИВЕ!