0 C
Ivano-Frankivsk
П’ятниця, 28 Лютого, 2020
Головна Корупція ДБР розпочне кримінальне провадження за фактом обшуків у МІУК

ДБР розпочне кримінальне провадження за фактом обшуків у МІУК

Державне бюро розслідувань розпочне кримінальне провадження за фактом обшуків у івано-франківському комунальному підприємстві. Таке рішення ухвалив Личаківський районний суд міста Львова 26 березня.

Результат пошуку зображень за запитом "дбр"

Як йдеться в ухвалі, комунальне підприємство “Муніципальна інвестиційна управляюча компанія” звернулося до територіального управління Державного бюро розслідувань у Львові щодо вчинення старшим слідчим відділу розслідування особливо тяжких злочинів ГУ НП в Івано-Франківській області та експертом Івано-Франківського НДКЦ під час проведення 01.02.2019 року обшуку в приміщенні КП МІУК кримінальних правопорушень, передбачених ч.1 ст.361, ч.1 ст.365 КК України, інформує МІУК.

“На жаль, уповноважена особа ДБР не виконала вимоги закону щодо реєстрації кримінального провадження упродовж 24 годин з моменту надходження заяви за наявності відповідних підстав.Тож представники МІУК вимушені була звернутись до суду, який і задовольнив це клопотання”, – йдеться в повідомленні.

Як повідомляло саме підприємство, наприкінці 2018 – на початку 2019 року поліцією було проведено кілька обшуків за надуманими кримінальними провадженнями.

“Наразі про жодні наслідки чи подальші дії щодо цих проваджень не відомо. Водночас сам факт обшуків спричинив шкоду діловій репутації підприємства, а дії поліції відбувались з грубими порушеннями. З огляду на це КП МІУК і надалі планує захищати свої охоронювані законом права відповідно до законодавства України”.

Як повідомляли ЗМІ, МІУК поскаржився на утиски поліції в ДБР, Князєву та бізнес-омбудсмену. Останній вже прийняв скаргу в провадження.

1 коментар

1
Залишіть коментар

avatar
1 Список коментарів
0 Список відповідей
0 Підписники
 
Найпопулярніші коментарі
Гарячі коментарі без совісті і цензури
0 Коментар авторів
Гість Recent comment authors
  Підписатись  
Новизні Застрарілості Популярності
Сповіщення про
Гість
Гість
Гість

нарешті розбереться з тим дивним ліквідацією ЖЕО при якому зникли гроші людей які робили за свій кошт утеплення будинків і ремонти бо ЖЕО-влада-немогла виконати свою ж роботу і ці гроші мали бути зачисленні як оплата за комуналку і ці гроші підтверджені аудит перевіркою і всі документи є у мерії але ЛЮДСЬКІ ГРОШІ ПРОПАЛИ без ніяких пояснень-як у медвєдєва -просто дєнєг нет-ТО МОЖЕ ВСЕ ТАКИ ЗНАЙДУТЬ ВСЕ ЦЕ

Гість
Гість
Гість

Не знаю , хто ти є, ненависний москаль , чи колаборант , але дуже хочеться потриматися за твоє горло.

Гість
Гість
Гість

Тобі, свині москальській, звісно краще знати кому за що в Україні героя дають. Йди на х*й звідси у свою Рашу.

- Advertisment -
- Advertisment -
- Advertisment -

ВАЖЛИВЕ!