-РЕКЛАМА-

РЕКЛАМА

Актуально зараз

-Реклама-spot_img

Денис Шмигаль озвучив кількість українців, які оформили бронь від мобілізації

-Реклама-spot_img
spot_img

В Україні допускають варіант збільшення обсягів економічного бронювання від мобілізації для громадян (зараз воно є у понад 900 тисяч осіб), заявив прем’єр-міністр Денис Шмигаль на форумі Ялтинської європейської стратегії (YES), пише NV.

«Мобілізація сьогодні – це пріоритет, це виживання. І ми розуміємо, що дотримання балансу вимагає певної координації між урядом, військовими, українським бізнесом»,— сказав глава Кабміну.

Шмигаль зазначив, що влада України планує оновлення «продукту бронювання для бізнесу» найближчим часом — але обов’язково з дотриманням принципу «воюй або працюй».

«У країні, що воює, немає іншого шляху, ніж коли частина населення воює і платить за нашу майбутню перемогу своїми життями, інша частина населення повинна безумовно працювати, наповнювати бюджет, виробляти зброю, створювати все для того, щоб підтримати тих, хто сьогодні на передовій», — підкреслив прем’єр-міністр.

За словами глави Кабміну Шмигаля, цей принцип критично важливий «для нашого виживання і перемоги».

- РЕКЛАМА-

«У нас сьогодні понад 900 тисяч осіб у бізнесі заброньовано. Це важливий показник. Ми розуміємо, що можемо припускати ще більшу кількість заброньованих у бізнесі, але за умови, щоб була дотримана повністю „математика“ мобілізації», — підсумував прем’єр.

Мобілізація в Україні та оновлення даних після 16 липня — що відомо

З 16 липня в Україні закінчився термін, який був відведений військовозобов’язаним, призовникам і резервістам на оновлення своїх військово-облікових даних.

Тоді ж в Україні запустили застосунок Резерв+, у якому можна оновити облікові дані, як і в ТЦК та СП. У застосунку Резерв+ доступний QR-код, який є випискою з реєстру Оберіг. Це електронний військово-обліковий документ, який має таку ж юридичну силу, як і паперові ВОД. QR-код можна пред’явити для перевірки замість приписного посвідчення або військового квитка. Електронний ВОД дійсний і при виїзді за кордон.

Ті, хто не оновив вчасно свої дані, можуть отримати адміністративний штраф.

Розміри штрафів за порушення правил військового обліку (ст. 210 Кодексу України про адміністративні правопорушення:) у воєнний час: від 17 000 до 25 500 грн.

Штрафи за порушення законодавства про оборону та мобілізацію (ст. 210−1) у воєнний час: для громадян — від 17 000 до 25 500 грн, для посадових і юридичних осіб — від 34 000 до 59 000 грн.

НОВИНИ НА ЦЮ ТЕМУ

Ігор Василик
Ігор Василик
Журналіст, фрілансер. Закінчив факультет журналістики ЛНУ в 2008 році журналістка, власкор регіональних та центральних ЗМІ. Закінчила Києво-Могилянську академію у 2019 році.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

-Реклама-

РЕКЛАМА

РЕКЛАМА

РЕКЛАМА

РЕКЛАМА

РЕКЛАМА

РЕКЛАМА

РЕКЛАМА

купити iphone 15 Pro у Львові, ціни в Україні