Франківський локомотиворемонтний завод заробив найбільшу суму за 2021-ий рік
Диван на коліщатках в темній вітальні

Для франківського локомотиворемонтного заводу 2021 рік став найприбутковішим

Автор: Влада Гнатів
16/01/2022 14:36
-Реклама
Оренда і продаж комерційної нерухомості від 30 м²
-Реклама
Будівництво шостого етапу в житловому районі.
-Реклама
Готелі Reikartz і контакти, Україна
-Реклама
-Реклама
купити iphone 15 Pro у Львові, ціни в Україні

Для “Івано-Франківського локомотиворемонтного заводу”  2021 рік став найприбутковішим. Виготовленої продукції – на понад 100 мільйонів гривень. А це рекорд за останні 15 років.

Реклама: Місцеві пропозиції
Ремонт зарядних станцій BGA, якість і надійність.
Ремонт інверторів, Ecoflow, зарядних станцій.”

“BGA-Cервіс” пропонує ремонт зарядних станцій та інверторів. Відновлюємо плати, балансує батареї, збираємо устаткування для домів та квартир.

Як йдеться на сайті міського голови Руслана Марцінківа, загалом, на ЛРЗ працює понад 200 працівників та не бракує замовлень: колісні пари, дрезини, двигуни, електропередачі, тепловози.

Директор ЛРЗ Руслан Терешко ділиться, що у 2021 році підприємство встановило своєрідний рекорд – у виготовленні та реалізації продукції. У загальній сумі вийшло понад 110 мільйонів гривень з ПДВ виготовленої продукції. Це на 35% більше у порівнянні з 2020 роком.

Окрім замовлень від “Укрзалізниці”, вдалося налагодити співпрацю з приватними замовниками з колійною технікою: з коксохімічними комбінатами, металургійними тощо. Вже зараз 30-35% від усіх замовлень на ЛРЗ складають приватні.

“Зросла заробітня плата для працівників. Зараз вона складає понад 13,5 тисяч гривень на місяць. А в порівнянні з минулим роком – було близько 11 тисяч гривень. І я бачу, що ця тенденція у 2022 році має зберегтись шляхом збільшення й виконання замовлень”, – розповідає Руслан Терешко.

Також додає, що у 2021 році завод сплатив близько 30 мільйонів гривень податків.

На початку року завод отримав нове серйозне замовлення. Це говорить про довіру підприємству. У 2017 році у підприємства було близько 20 мільйонів боргів. Місто викупило 100% акцій та допомогло “встати на ноги”.

За цей короткий період вдалося не лише закрити заборгованість (зокрема й із заробітної плати), а й продовжити розвиток. Проте, зараз серйозною проблемою для ЛРЗ, як і для усіх інших підприємств, стає ріст цін на газ.

“Я не знаю яка економіка і який виробник зможе це витримати. Так само й електроенергія зросла вдвічі, в порівнянні з груднем 2020 року. Ті підприємства, що мають велике споживання енергоносіїв – не зможуть вижити. І тому має бути якесь державне регулювання, контроль, щоб вплинути на цю ситуацію”, – ділиться директор ЛРЗ.

На початку цього року завод отримав нове замовлення від ПрАТ «Дніпровський коксохімічний завод», який належить групі компаній «Метінвест». Він є одним із міжнародних лідерів гірничодобувної та металургійної промисловості. ЛРЗ виграв тендер та підписав договір на проведення ремоторизації тепловоза ТГМ4, з установкою американського двигуна «Caterpillar C27».

“Не зважаючи на різкий зріст цін на енергоносії, важливо, щоб завод витримав та тримався на плаву. Адже це є робота, це є податки. Нове замовлення доволі показове, і якщо ми його виконаємо, то з’явиться ще більше! Адже така техніка, яка працює на металургійних комбінатах, потребує оновлення. Для нас важливо виконати цю роботу вчасно і якісно”, – коментує міський голова Івано-Франківська Руслан Марцінків.