До Галицького національного парку привезли совеня, яке випало з гнізда
Диван на коліщатках в темній вітальні

До Галицького національного парку привезли совеня, яке випало з гнізда

Автор: Петро Якимчук
17/06/2022 19:49
-Реклама
Оренда і продаж комерційної нерухомості від 30 м²
-Реклама
Будівництво шостого етапу в житловому районі.
-Реклама
-Реклама
ЖК Silver, старт продажу, вигідна ціна, сучасне планування.
-Реклама
купити iphone 15 Pro у Львові, ціни в Україні

До Центру реабілітації диких тварин Галицького природного парку привезли совеня.

Його знайшли діти у селі Крилос Галицького району, що на Івано-Франківщині, передає Правда ІФ з посиланням на Суспільне

Реклама: Місцеві пропозиції
Ціни на лазерну епіляцію у Києві
Лазерна епіляція пахв: Безкоштовно

Косметологія FineLine пропонує лазерну епіляцію на новому 3000w апараті. Спробуйте перший сеанс на ділянку пахв безкоштовно. Переконайтесь у ефективності!

Вероніка Навроцька і Марко Фіголь, які помітили біля будинку культури пташеня, розповіли , що вони два дні намагалися його годувати. Совеня нічого не їло, лише пило воду. Щоб пташка не загинула, батьки дітей вирішили відвезти совеня до Галицького природного парку.

На фото Тетяна Боряк. Фото: Суспільне Івано-Франківськ

Інженерка з туризму і рекреації парку Тетяна Боряк, якій передали совеня, розповіла кореспондентці Суспільного, що зараз в альтанках реабілітаційного центру живе 15 сов, з них — 10 пташенят.

“У нас — багато пташенят, бо зараз — сезон, коли вони вчаться літати й часто випадають з гнізд. Таких пташок називають “злетками”. Вони злітають з гнізда, часто падають і сидять під деревом. Люди турбуються про природу, тому підбирають і приносять до нас”, — розповідає Тетяна Боряк.

Проте, застерігає працівниця парку, цього робити не варто. Пташок треба посадити на підвищення, на гілку чи невисокий дах, щоб їх не змогли дістати звірі. І батьки совенят їх заберуть.

Найімовірніше, совеня, яке знайшли діти, теж випало з гнізда. З ним все гаразд, воно здорове, з часом його випустять на волю. Проблем з адаптацією совеняти у дикій природі не мало б виникнути, адже, якщо через нетривалий час птаха повернути в природу, інстинкти залишаться. Він зможе полювати та знаходити собі здобич, каже Тетяна Боряк.