Інформаційний ресурс Правда.іф продовжує серію інтерв’ю із заступниками міського голови Івано-Франківська Руслана Марцінківа. Ми розкажемо про основні завдання та цілі, їх сфери керування та допоможемо розібратися франківчанам за що відповідає кожен заступник міського голови.
Косметологія FineLine пропонує лазерну епіляцію на новому 3000w апараті. Спробуйте перший сеанс на ділянку пахв безкоштовно. Переконайтесь у ефективності!
Сьогодні ми знайомимо із заступником міського голови – Полатайком Тарасом Івановичем.
-Тарасе Івановичу, яку сферу питань Ви куруєте?
-Відповідно до моїх посадових обов’язків я координую, спрямовую та контролюю діяльність Департаменту благоустрою Івано-Франківської міської ради, КП «Ритуальна міська служба» та КП «Центр розвитку міста та рекреації».
–Які основні завдання Ви виконуєте працюючи на цій посаді?
-У кожній сфері, які я курую є цілий ряд завдань. Основні – це здійснення організації роботи у сфері благоустрою, озеленення, впорядкування зелених насаджень, частково ремонт доріг, облаштування прибудинкових територій та пішохідних зон. Проєктуємо та реалізуємо нові рішення у велосипедній інфраструктурі в Івано-Франківській ТГ.
– З якими проблемами до Вас можуть звертатися громадяни?
– Мешканці Івано-Франківської ТГ можуть звертатися до мене з проблемами, які стосуються Департаменту благоустрою Івано-Франківської міської ради, КП «Ритуальна міська служба» та КП «Центр розвитку міста та рекреації».
За час перебування на посаді заступника міського голови до мене зверталися із багатьма проблемами. Одна із найпопулярніших – це капітальний ремонт дворів та прибудинкових територій.
– Який алгоритм вирішення проблем Ви пропонуєте людям, які до Вас звертаються?
– Стабільного алгоритму вирішення проблем в мене немає, оскільки все залежить від характеру звернення.
До прикладу розберемо проблему, яка стосується Департаменту благоустрою. Якщо до мене надходить звернення щодо капремонту двору та прибудинкової території, то фахівці Департаменту виїжджають на місце та проводять відповідне обстеження, після якого приймається рішення.
На даний час у Івано-Франківську ще багато дворів потребує ремонту, але бюджет міста обмежений. В першу чергу ми обстежуємо двори та прибудинкові території, які у гіршому стані та потребують негайного відновлення. Наступний крок – це формування проєкту, розгляд на бюджетній комісії та прийняття рішення.
– Що найголовніше у Вашій роботі?
Найголовніше в моїй роботі – це правильна організація та якісний контроль над виконанням поставлених цілей.
– Які найближчі цілі, працюючи на цій посаді, Ви собі ставите?
Ставимо перед собою мету створити комфортні умови для мешканців Івано-Франківської ТГ та гостей міста.
Якщо говорити про найближчі цілі, то одна із основних – це закінчити реконструкцію міського озера. Плануємо завершити до кінця літа, а точніше до Дня Незалежності. Міське озеро вже впорядковано майже на 80%, проте залишилося облаштувати поліуретанову доріжку та встановити освітлення центрального пірсу.
Найближчим часом планується оформлення благоустрою у парку по вулиці Молодіжній. Нещодавно відбувся тендер, тож очікуємо переможця та розпочинаємо роботу.
–Яку користь від Вашої роботи отримає місто та його мешканці?
– Я вважаю, що некоректно оцінювати самого себе. Буде справедливо, якщо мою роботу оцінять мешканці Івано-Франківської ТГ та моє керівництво.
– Дякую за розмову!