-РЕКЛАМА-

РЕКЛАМА

Актуально зараз

-Реклама-spot_img

До уваги прикарпатців: як отримати COVID-сертифікат в “Дії” ІНСТРУКЦІЯ

-Реклама-spot_img
spot_img

У Міністерстві цифрової трансформації розповіли, як згенерувати COVID-сертифікат в додатку “Дія“. ЄС 20 серпня офіційно визнав, що українські електронні ковід-сертифікати відповідають європейським.

Як повідомили в Мінцифрі, хоча багато українців й змогли самостійно згенерувати електронні документи про вакцинацію від коронавірусу, у них все ще залишається багато запитань, як саме пройти цю процедуру, пише OBOZREVATEL.

У відомстві підкреслили, що в першу чергу необхідно зареєструватися на сайті “Дія”.

- РЕКЛАМА-

Там пояснили, що в оновленій версії програми потрібно натиснути кнопку “Послуги”. Вибрати “COVID-сертифікат”. Підписати “Дія.Підпісом” заяву на передачу даних з Електронної системи охорони здоров’я в “Дію”. Натиснути “Отримати сертифікат”. COVID-сертифікат з’явиться в смартфоні.

ДО ТЕМИ: В Україні торгують підробленими сертифікатами вакцинації: як працюють схеми і що загрожує шахраям

У той же час, у відомстві погодилися, що в деяких випадках процедура викликає складнощі. Зокрема мова йде про генерування електронного підпису, для якого необхідно зробити фото. Додаток в цьому випадку іноді “не читає обличчя”.

У Мінцифрі дали декілька порад, як успішно пройти цю процедуру. В першу чергу порадили протерти фронтальну камеру телефону, щоб відбитки пальців на ній не змогли перешкодити ідентифікації особи. Направляти камеру на обличчя радять в добре освітленому приміщенні на світлому фоні. Обличчя необхідно розмістити чітко в зеленій рамці.

Необхідно покрутити головою, щоб система могла порівняти обличчя із зображенням в біореєстрі, – розповіли в Мінцифрі.

За словами чиновників, після того, як система зробить фінальне фото, можна переходити до генерації сертифіката.

Там нагадали, що даний документ дозволить громадянам України подорожувати за кордон, оскільки буде містити всю інформацію про вакцинацію від коронавірусної інфекції.

У той же час, там відзначили, що слід звертати увагу на терміни актуальності сертифікатів відповідно до міжнародних вимог. Наприклад, якщо ви згенерували COVID-сертифікат, то в більшості країн можна його демонструвати протягом 180 днів.

Ці терміни можуть як змінюватися в залежності від даних медичних досліджень, – попереджають чиновники.

НОВИНИ НА ЦЮ ТЕМУ

Ігор Василик
Ігор Василик
Журналіст, фрілансер. Закінчив факультет журналістики ЛНУ в 2008 році журналістка, власкор регіональних та центральних ЗМІ. Закінчила Києво-Могилянську академію у 2019 році.
-Реклама-

РЕКЛАМА

РЕКЛАМА

РЕКЛАМА

РЕКЛАМА

РЕКЛАМА

Азов

РЕКЛАМА

РЕКЛАМА

купити iphone 15 Pro у Львові, ціни в Україні