16 C
Ivano-Frankivsk
Субота, 28 Березня, 2020
[adrotate group="4"]
Головна FB Документальну кінострічкку “Співає Івано-Франківськтеплокомуненерго” можна подивитися онлайн
[adrotate banner="22"]

Документальну кінострічкку “Співає Івано-Франківськтеплокомуненерго” можна подивитися онлайн

[adrotate banner="10"]

1 лютого на платформі “Такфлікс” відбулася онлайн-прем’єра створеної за підтримки Держкіно комунальної трагідкомедії Надії Парфан “Співає Івано-Франківськтеплокомуненерго”.

Фільм буде доступний на сайті takflix.com протягом місяця. Ціна одного перегляду становить 50 гривень. Онлайн-квиток відкриває доступ до фільму в будь-якій точці світу. Іноземні глядачі можуть дивитися стрічку мовою оригіналу з англійськими, французькими чи польськими субтитрами, інформує пресслужба Держкіно.

“Співає Івано-Франківськтеплокомуненерго»”– повнометражний документальний дебют Надії Парфан. Фільм розповідає про хор, у якому співають диспетчери, ремонтники, слюсарі й бухгалтери комунального підприємства. Початок опалювального сезону вносить корективи у графік репетицій і ставить перед комунальниками все складніші випробування. Події фільму розгортаються на тлі котелень і виробничих цехів та показують несподівану поезію комунальних буднів: взаємини зі споживачами, аварійні виїзди та народний спів. Саундтрек фільму створила українська електронна артистка Grisly Faye (Марго Кулічова).

У жовтні фільм отримав приз “Кіноколо” від Спілки кінокритиків України як найкращий документальний фільм 2019 року. Дебют Надії Парфан також став першим українським документальним фільмом, який придбав японський телеканал NHK – найбільший телевізійний мовник у Південно-Східній Азії. У лютому разом із глядачами “Такфліксу” фільм зможуть подивитися 50 мільйонів азійських домогосподарств. 

Цей фільм став другим фільмом на “Такфліксі” – новій онлайн-платформі, що створена для легального перегляду українського кіно.

[adrotate group="10"]
- Advertisment -[adrotate banner="32"]
- Advertisment -[adrotate group="8"]
- Advertisment -[adrotate group="1"]

ВАЖЛИВЕ!