11 C
Ivano-Frankivsk
Неділя, 31 Травня, 2020
Альгінатна маска для обличчя за   ̶2̶8̶0̶1 грн! FineLine
ОТРИМАТИ
Головна Влада Долина готується до перших виборів об’єднаної територіальної громади

Долина готується до перших виборів об’єднаної територіальної громади


Альгінатна маска для обличчя за   ̶2̶8̶0̶1 грн! FineLine

ОТРИМАТИ


Центральна виборча комісія України визначила дату проведення перших виборів депутатів сільських, селищних, міських рад ОТГ та сільських, селищних, міських голів у 66 об’єднаних територіальних громадах. Відповідно до рішення ЦВК від 20 квітня, такі вибори відбудуться 30 червня 2019 року. Про це повідомили в Долинській міській раді.

Результат пошуку зображень за запитом "Долина готується до перших виборів об’єднаної територіальної громади"

Зокрема, на Прикарпатті вибори відбудуться в Долинській ОТГ. Це буде третя міська ОТГ на Івано-Франківщині.

За словами міського голови Долини Володимира Гаразда, в останній день перед виборами Президента України Центральна виборча комісія зробила подарунок місцевому самоврядуванню. На його переконання, Долинська ОТГ буде фінансово спроможною, матиме добрі доходи, оскільки для цього є належна фінансова база, потужна промисловість, а в планах – сучасне сільське господарство і бальнеологічний туризм.

«Створення цієї громади – це результат наполегливої праці представників населених пунктів, які стали на шлях об’єднання та експертного середовища. З огляду на останні міжнародні проекти щодо енергоефективності, які було реалізовано у Долині, саме Долинська ОТГ стане одним із флагманів економічного зростання в області», – зазначив Регіональний консультант з юридичних питань (проект “ПУЛЬС”, який впроваджує Асоціація міст України за підтримки USAID) Андрій Деркач.

Залишіть коментар

avatar
  Підписка  
Сповіщення про
- РЕКЛАМА -
  • Miloan.ua
- РЕКЛАМА -
  • Купити квартиру Івано-Франківськ
  • цитадель
- РЕКЛАМА -

ВАЖЛИВЕ!

Визначна подія: Ілон Маск успішно запустив нову ракету

0
Ілон Маск успішно запустив нову ракету Falcon Heavy з Космічного центру Кеннеді у Флориді. Це гігантська ракета, вантажомісткість якої удвічі перевищує показники...
Альгінатна маска для обличчя за   ̶2̶8̶0̶1 грн! FineLine
ОТРИМАТИ
close-image
close-link