-6 C
Ivano-Frankivsk
П’ятниця, 28 Лютого, 2020
Головна Економіка Долинські перевізники вимагають підняти ціни за проїзд

Долинські перевізники вимагають підняти ціни за проїзд

У січні перевізники, які здійснюють перевезення по місту, направили звернення у міську раду з вимогою підняття ціни за проїзд.
Результат пошуку зображень за запитом "ціна за проїзд"
 

Також підприємці 23 січня провели акцію протесту, яка тривала близько години, про це пише Долина.live.
Зі слів міського голови, після годинної акції вони ще більш як годину були на прийомі у міській раді. В цей час місто фактично залишилось без громадського транспорту. На невмотивовані вимоги перевізників міська рада відреагувала розірванням договорів із 4 підприємцями. На цей час детальнішої інформації на сайті немає.
Додамо, що на останній 35-й сесії міської ради депутати висловили обурення щодо якості надання послуг громадського транспорту. Зокрема, мешканці міста скаржаться на вульгарну поведінку водіїв, вимагання оплати проїзду пільговими категоріями пасажирів та на те, що встановлені відеореєстратори не працюють і довести свою правоту в такому разі дуже складно. Міський голова доручив виправити цю ситуацію, встановити нові якісні відеореєстратори та періодично їх перевіряти, а у разі неувімкненого пристрою під час роботи транспорту прописати у договорах штрафні санкції.

6 КОМЕНТАРІ

6
Залишіть коментар

avatar
2 Список коментарів
4 Список відповідей
0 Підписники
 
Найпопулярніші коментарі
Гарячі коментарі без совісті і цензури
0 Коментар авторів
Гість Recent comment authors
  Підписатись  
Новизні Застрарілості Популярності
Сповіщення про
Гість
Гість
Гість

Це ніколи не закінчиться! Це вже якийсь шоферський сказ! Вони не нажируться ніколи вже грошами і будуть кожних два місяця піднімати ціни і ставити своі вимоги! А ось взяти тряпку і протерти підлогу на кінечній зупинці вони шакали не можуть, западло ім напрягатися а стадо буде іхати і в свинарнику іхньому! Сукі хоча б не курили вже в пижику, це дурдом з ними якийсь! Музика кричить все в диму в салоні, евросоюз одним словом!

Гість
Гість
Гість

Лосю,якшо тобі не подобаються водіі чи автобуси то лови рогами таксі

Гість
Гість
Гість

Ми вам шоферюгам скоро роги бичі обламаемо! Цьому потрібно поставити крапку!

Гість
Гість
Гість

Не подобаються ні водії а тим більше автобуси, а на таксі підемо коли вас зупинять і запустять адекватних перевізників.

Гість
Гість
Гість

Чому грошима “не нажеруться”? Подивіться які ціни на податок і на топливо. Всім не догодиш…

Гість
Гість
Гість

На все ім вистачае грошей! І вистачало навіть якщо б проізд був 2 гривні. Ніхто кожного дня не купляе мастило до того хламу! Хватае і на нафту і заникати в кишеню і в касу здати! Якщо вони бідолашні так бідують то чому не ідуть з міста?

- Advertisment -
- Advertisment -
- Advertisment -

ВАЖЛИВЕ!

Телеканал "регіоналів" "NewsOne", отримав більше 100 тисяч гривень штрафу через висловлювання франківського "журналіста" Коцаби про Майдан та АТО

Телеканал “регіоналів” “NewsOne”, отримав більше 100 тисяч гривень штрафу через висловлювання...

0
Нацрада з питань телебачення та радіомовлення оголосила попередження і оштрафувала телеканал NewsOne на 105 625 гривень через висловлювання ведучого Руслана Коцаби. Про це повідомляє...