Довірлива франківка віддала шахраям 14 тисяч гривень
Диван на коліщатках в темній вітальні

Довірлива франківка віддала шахраям 14 тисяч гривень

Автор: Світлана Якимчук
20/08/2024 21:48
-Реклама
Оренда і продаж комерційної нерухомості від 30 м²
-Реклама
-Реклама
-Реклама
-Реклама
Азов

Зламавши акаунт, пройдисвіти надсилають друзям та знайомим приватні повідомлення з проханням позичити кошти. Пам’ятайте, отримавши таке прохання, переконайтеся, що з вами спілкується саме та особа, хто просить гроші.

Днями у схожу аферу потрапила 25-річна франківка, яка отримала у месенджері «Telegram» від знайомої прохання позичити понад 14 000 гривень. Не переконавшись, що спілкується з товаришкою, жінка без вагань перерахувала на карту вказану суму. Надалі, зв’язалася зі знайомою та дізналась, що насправді вона не потребувала допомоги, а її акаунт зламали шахраї. Про випадок розповіли у Поліції Івано-Франківської області, пише Правда.іф.

Реклама: Місцеві пропозиції
Ремонт зарядних станцій BGA, якість і надійність.
Ремонт інверторів, Ecoflow, зарядних станцій.”

“BGA-Cервіс” пропонує ремонт зарядних станцій та інверторів. Відновлюємо плати, балансує батареї, збираємо устаткування для домів та квартир.

Цю подію слідчі внесли до Єдиного реєстру досудових розслідувань відповідно до ст. 190 (шахрайство) Кримінального кодексу України.

Поради від поліції, як захиститися від такого виду шахрайства:

– якщо Ви отримуєте в телефонній розмові, соцмережах чи месенджерах подібні прохання від своїх друзів, колег, то негайно зв’яжіться з людиною, від якої надійшло таке повідомлення, та з’ясуйте, чи це правда;

– необхідно дбати про захист свого мобільного гаджета та застосунків, що на ньому встановлені. Для цього необхідно використовувати надійні паролі;

– періодично змінюйте паролі, щоб убезпечити свої гаджети від зламу.

Якщо ви зрозуміли, що вас намагаються ошукати, або вже стали жертвою шахраїв, негайно телефонуйте у поліцію на 102.