-1 C
Ivano-Frankivsk
П’ятниця, 28 Лютого, 2020
Головна Туризм Довкола Манявського скита хочуть створити мисливські угіддя – громада проти

Довкола Манявського скита хочуть створити мисливські угіддя – громада проти

Постійна комісія з питань аграрної політики Івано-Франківської обласної ради під тиском громади села Манява зняла з порядку денного питання про створення мисливських угідь у довколишніх лісах.

Результат пошуку зображень за запитом "скит манявський"

В порядку денному сьогоднішнього засідання постійної “аграрної” комісії облради було кілька питань про виведення з користування держлісгоспів мисливських угідь і передачу їх новоствореним організаціям та підприємствам. Нові власники зберігають мисливську спеціалізацію територій. Комісія мала розглянути питання по суті і рекомендувати на затвердження сесії обласної ради.

Виносилося питання про припинення права користування мисливськими угіддями ДП “Солотвинське лісове господарство” та надання ТзОВ “Фенікс -МІ” в користування на 49 років мисливських угідь, пише КУРС.

Як з’ясувалося, “Фенікс-МІ” претендує загалом на майже 5 тис. га – має намір об’єднати понад 1,5 тис. га угідь Солотвинського лісгоспу та понад 3 тис. га лісів Манявської громади. Попередні погодження управління екології та Держлісагентства підприємство депутатській комісії надало.

Напередодні засідання до комісії надійшло звернення від громади села Манява, в якому заперечувалося таке передавання.

За словами сільського голови Маняви Володимира Монастирецького, сесія сільської ради відмовила “Фенікс-МІ” у передачі більш як 3 тис. га лісів під мисливські угіддя. Війт пояснив, що рішення прийняли через те, що відома пам’ятка Скит Манявський та популярний туристичний об’єкт Манявський водоспад опиняються на території угідь.

“Окрім того, громада не має, крім цього лісу, іншої землі”, – навів ще один аргумент сільський голова.

Він звернувся до депутатів облради врахувати позицію громади та розміщення рекреаційних зон.

Від “Фенікс-МІ” виступив консультант, працівник одного з держлісгоспів області. Він повідомив, що в 10 селах довкола Маняви підприємство вже створило мисливські осередки.

“Громда має розуміти, що повинна співпрацювати. Громада не має цим (мисливством, – кор.) займатися”, – висловився консультант з розвитку приватного підприємства.

Засновник “Фенікс-МІ” Андрій Зіняк з Богородчан повідомив, що в рекреаційних зонах – а ТзОВ претендує на 2,5 тис. га Манявського лісництва – мали намір створити відновлюючі ділянки. І застосувати єгерську службу.

Представники Маняви натомість зауважили, що громада просить залишити їй ліси, бо “йде в туристичну зону Прикарпаття” і “хоче розвитку”.

Комісія порекомендувала мисливцям знайти порозуміння з манявською громадою. А до того часу питання зняли з порядку денного.

Довкола Манявського скита хочуть створити мисливські угіддя – громада проти 1

 

2 КОМЕНТАРІ

2
Залишіть коментар

avatar
2 Список коментарів
0 Список відповідей
0 Підписники
 
Найпопулярніші коментарі
Гарячі коментарі без совісті і цензури
0 Коментар авторів
Гість Recent comment authors
  Підписатись  
Новизні Застрарілості Популярності
Сповіщення про
Гість
Гість
Гість

В надвірнянському районі браконєри організували ГО «Фетербуш» забрали незаконно угіддя в УТМР і винищують все живе довкола.Гнати в шию таких добродіїв

Гість
Гість
Гість

У зоні вирубки лісів, створіть їм угіддя… Най придурки з рушницями, побігають за придурками з бензопилами

- Advertisment -
- Advertisment -
- Advertisment -

ВАЖЛИВЕ!

Франківські комунальники активно проводять тендери для благоустрою міста

Франківські комунальники активно проводять тендери для благоустрою міста

0
З початку 2020 року Департамент житлової, комунальної політики та благоустрою Івано-Франківського міськвиконкому оголосив та частково провів вісім тендерів на загальну...