Друга ліга: франківська “Ревера 1908” зіграла внічию з одеським клубом “Реал Фарма”

13 жовтня футбольний клуб з Івано-Франківська “Ревера 1908” зіграв внічию із командою “Реал Фарма” з Одеси. Зустріч десятого туру Другої ліги України з футболу завершилася з рахунком 1:1.

Рахунок у матчі відкрили футболісти команди з Івано-Франківська наприкінці першого тайму. На першій доданій арбітром хвилині Дмитро Шостак замкнув прострільну передачу з лівого флангу, пише Правда з посиланням на Суспільне.

На 67 хвилині після вкидання з-за бокової лінії та боротьби за м’яч у штрафному майданчику “Реал Фарма” зрівняла рахунок. Голом відзначився Андрій Меленчук.

Поєдинок завершився з рахунком 1:1.

За підсумком 10 турів, “Ревера 1908” посідає дев’яте місце турнірної таблиці Другої ліги України з футболу. В активі у команди — дев’ять очок. Наступний поєдинок франківці зіграють 19 жовтня проти клубу “Нива-2” з Тернополя.