Друга ліга: галицькі “Карпати” втрачають перші очки в сезоні у грі проти команди з Мукачево

Галичани втратили перші очки в сезоні.

Дві перемоги на старті сезону зробили ці команди фаворитами, а їх матч один проти одного – центральним в західній групі. Втім, до цього часу МФА встиг зіграти на кубок – і вилетіти від аматорського “Фенікса”. А головне – на цей матч через пошкодження не зміг вийти забивний Гірний, чиї голи вирішували долю матчів у двох стартових турах. “Карпати” ж виставили на матч найбільш бойовий свій склад.

Про це пише Sport.if.ua.

Відкрили рахунок більш досвідчені за підбором гравців гості. Після ауту на лівому фланзі Мордас запресингував Степанчука і зумів з непростої ситуації подати в штрафний, де набігаючи Андрій Бей, у дотик переправив м’яч у ворота – 0: 1. Ще до перерви Лучка в боротьбі з Калинчуком заробив штрафний, і Сергій прямим ударом влучив майже в дальню дев’ятку – 1:1.

А на початку другого тайму все той же захисник упустив вже Бундаша-молодшого, і Сергій Стень цього разу пробив на силу – 2:1. Це був момент випробування для галичан – вони вперше в сезоні виявилися в ролі наздоганяючих. І, треба визнати, виплуталися з цього з честю. Коли Чернятинський потягнув черговий прицільний удар, першим на добиванні виявився Ярослав Деда – 2:2.

Кінцівка матчу піднесла яскраву розв’язку. Після чудового прориву Бундаша в підкаті постелився Калинчук, і судячи з усього, зачепив м’яч рукою – арбітр наважився поставити пенальті на 88-ій хвилині. Але воротар Зеленський парирував пенальті і врятував “Карпати” від поразки.

Мункач (Мукачево) — Карпати (Галич) – 2:2 (1:1)
Голи: Стень (32, 55) — Бей (20), Деда (74)