Друга ліга. Пробій переміг, Ревера поступилась

Дві футбольні команди, які в сезоні 2024-2025 представляють Івано-Франківщину у Другій лізі України, 1 вересня зіграли свої матчі. “Пробій” приймав у Городенці команду “Куликів” зі Львівщини, а франківська “Ревера 1908” — “Ужгород”.

Про це інформує Правда з посиланням на Суспільне.

Як зіграв “Пробій” із Городенки

Городенківська команда обіграла “Куликів” зі Львівщини з рахунком 2:0. Футболісти “Пробою” відзначалися у воротах суперників у другому таймі. На 75 хвилині забив Іван Білий, а на 86 хвилині Богдан Оринчак подвоїв перевагу.

За підсумком чотирьох зіграних матчів, “Пробій” лідирує у турнірній таблиці Другої ліги України з футболу. Команда з Городенки перемогла в усіх поєдинках. В активі у “Пробою” — 12 очок.

Як зіграла “Ревера 1908” з Івано-Франківська

Футболісти “Ревери” поступилися “Ужгороду” з рахунком 1:5. Гравець франківського клубу Максим Угринюк відкрив рахунок на 17 хвилині, однак до завершення першого тайму суперники його зрівняли. А після перерви “Ужгород” забив у ворота “Ревери” ще чотири голи.

Франківська команда посідає передостаннє — дев’яте — місце у турнірній таблиці чемпіонату. “Ревера 1908” здобула одну перемогу та зазнала трьох поразок. В активі команди — три очки.