17 C
Ivano-Frankivsk
Неділя, 29 Березня, 2020
Головна FB ДТЕК оголосив «вимушений простій» Бурштинської ТЕС, але не виключив блоки
Реклама: Прованс

ДТЕК оголосив «вимушений простій» Бурштинської ТЕС, але не виключив блоки

Після проголошення «ДТЕК-Західенерго» вимушеного простою Бурштинської ТЕС насправді продовжили роботу сім з 12 енергоблоків станції. Про це повідомляється в заяві замголови профспілки «Бурштинської ТЕС» Володимира Васютіна, пишуть «Наші гроші».

Копія заяви є у розпорядженні видання.

ДТЕК оголосив «вимушений простій» Бурштинської ТЕС, але не виключив блоки 1
ДТЕК оголосив «вимушений простій» Бурштинської ТЕС, але не виключив блоки 3

«В наказі №46 АТ «ДТЕК Західенерго» відсутні обставини та підстави, що підтверджують необхідність та факт введення простою на Бурштинській ТЕС, бо на ТЕС не зменшено обсяги виробництва електричної і теплової енергії, і на підприємстві працює 7 енергоблоків. Також є достатньо вугілля як основного палива Бурштинської ТЕС», – йдеться у листі.

ДТЕК ввів простій Бурштинської ТЕС у листопаді 2019 року, і 24 грудня продовжив цей стан до 31 березня 2020 року. На підставі «вимушеного простою» власники станції перевели персонал на скорочену робочу неділю.

Простій було продовжено після того, як АМКУ 6 грудня рекомендував «ДТЕК Західенерго» «вжити заходів для унеможливлення обмеження виробництва електричної та теплової енергії на Бурштинській тепловій електростанції».

Нагадаємо, що Профспілка Бурштинської ТЕС поскаржилася в ОДА – робітників відправили у простій на три місяці

- Advertisment -[adrotate banner="32"]
- РЕКЛАМА -
  • Miloan.ua
- РЕКЛАМА -
- РЕКЛАМА -

ВАЖЛИВЕ!

“Не паліть хату та пожалійте дітей!” Жінка з Буковини, яка зapaзила смертоносим вірусом кілька сіл, попросила пробачення: відео

“Не паліть хату та пожалійте дітей!” Жінка з Буковини, яка зapaзила...

0
Перша хвора на коронавірус на Буковині жінка, яка примудрилася зapaзити десятки жителів свого і сусідніх сіл, звернулася до сусідів і попросила пробачення.