Дубль Цюцюри допоміг “Прикарпаттю” знищити “Гірник-Спорт”. ФОТОРЕПОРТАЖ

У Івано-Франківську лідер приймав останню команду групи. “Прикарпаття” два матчі поспіль виграло, а “Гірник-Спорт” припустився прикрої поразки від свого головного конкурента.

Відзначимо, що безвиграшна гостьова серія колективу із Горішніх Плавнів тривала у Першій лізі 9 ігор: 2 нічиї та 7 поразок, пише Правда з посиланням на юа.футбол.

Початок зустріч шокував багатьох. Романов подав зі штрафного, а Цюцюра зрізав м’яч у власні ворота – 0:1.

Проте, досить швидко господарі відігралися. Михайло Писко влучно пробив у верхній кут воріт – 1:1. Шикарний гол, який стане окрасою туру.

Після активного старту темп матчу сповільнився. Досить несподівано, але жодної перевага у підопічним Рипана не було. Колективу з Івано-Франківська було дуже непросто грати проти організованого захисту супернику. Лише за рахунок стандартів їм вдавалося створювати гостроту.

Перед самою перервою господарі досягнули свого. Соловйов подав зі штрафного, а Швець відправив м’яч у сітку – 2:1.

У другому таймі колектив з Івано-Франківська зміг забити ще чотири рази. Відзначилися Андрій Хома та двічі Василь Цюцюра. Гості пропустили три голи за три хвилини.

Дубль Цюцюри допоміг "Прикарпаттю" знищити "Гірник-Спорт". ФОТОРЕПОРТАЖ

Особливо варто відзначити другий гол Цюцюри, який в один дотик з гострого кута пробив у верхній кут.

На 90-й хвилині після передачі Рудюка довів рахунок до непристойного Шинкаренко – 6:1.

До вашої уваги фоторепортаж з матч від нашого фотокореспондента Богдана Савлюка.