Фото замерзлих водоспадів Дністровського каньйону опублікував Національний природний парк «Дністровський каньйон».
Сніг у Дністровському каньйоні довго не затримується, тому одразу після кількаденного снігопаду напередодні, працівники науково-дослідного відділу НПП “Дністровський каньйон”спільно із Заліщицьким природоохоронним науково-дослідним відділенням провели обліки ссавців для встановлення видового складу, чисельності та параметрів їх територіального поширення.
Облік проводили на маршруті довжиною 6 км між селами Нирків та Устечко Товстенської громади. Обстежувана ділянка представлена різноманітними біотопами: дубово-грабові ліси, відкриті чагарникові схили долин річок Джурин та Дністер, прирічкові біотопи. На лучно-степових схилах ур. Червоне виявлено сліди зайця сірого та лиса рудого. У лісистій заплаві р. Джурин на відтинку с. Нирків – с. Устечко виявлено перебування лиса рудого, сарни європейської та горностая, пише Правда.іф з посиланням на 1 онлайн.
Разом з обліками ссавців проводили облік зимової орнітофауни у згаданих біотопах. Проведено спостереження за поведінкою та використанням території пронурка на Джурині у зимовий період. Також спостережено кілька десятків видів птахів які зимують у наших краях. Зокрема: снігурі, дятли, підкоришники, зяблики, позики, синиці та багато інших..
Фенологічний досліджуваний маршрут водночас є частиною туристичного маршруту “Устечко-Червоне-Печерки” тому також приділялась увага стану елементів рекреаційної інфраструктури: інформаційні стенди, показники маршруту, маркування тощо…
Особливої краси взимку набувають замерзлі водоспади: Джуринський водоспад (найвищий водоспад рівнинної частини України) та травертиновий водоспад Дівочі сльози в урочищі Пустельня.