Актуально зараз

“Динамо” перемогло “Шахтар” у драматичному кубковому протистоянні

spot_img

У головному матчі 1/8 фіналу Кубка України між “Динамо” і “Шахтарем” сильнішими виявились гравці киян, перегравши суперників з Донецьку з рахунком 2:1

Про це повідомляє Еспресо.TV.

У головному протистоянні 1/8 фіналу Кубка України на столичному НСК “Олімпійський” зустрічались київське “Динамо” і донецький “Шахтар”. Господарі одразу ж активно розпочали зустріч і забили доволі швидкий гол. На 22-й хвилині шаленим ударом з-за меж штрафної капітан “Динамо” Сергій Сидорчук переправив м’яч у сітку воріт Андрія Пятова.

На 90-й хвилині зустрічі півзахисник “Динамо” Володимир Шепелєв отримав червону картку за грубу гру при атаці суперника. Для перемоги киянам потрібно було протриматись менше трьох хвилин, однак Тарас Степаненко вважав по іншому і на останніх секундах матчу дальнім ударом вдало пробив по воротах – 1:1.Пропустить через 15

Доля матчу вирішувалась у овертаймі, де сильнішими після вилучення Степаненка виявились все-таки футболісти “Динамо”. На 109-й хвилині матчу дебютний гол за киян забив чемпіон світу U19 Денис Попов, після удару головою з кутового. 2:1, “Динамо” чекає на жеребкування чвертьфіналу.