Екс-депутат Держдуми розкрив причини масової чистки в російських спецслужбах
Диван на коліщатках в темній вітальні

Екс-депутат Держдуми розповів про причини масової чистки в російських спецслужбах

Автор: Світлана Якимчук
29/04/2022 19:44
-Реклама
-Реклама
Будівництво шостого етапу в житловому районі.
-Реклама
-Реклама
Готелі Reikartz і контакти, Україна
-Реклама
Азов

Російський диктатор Путін проводить чистки в російських спецслужбах спрямовані проти тих, кого він вважає “недостатньо ефективними”.

Водночас зрадниками він вважає тільки тих, хто особисто його зрадив.

Реклама: Місцеві пропозиції
Ціни на лазерну епіляцію у Києві
Лазерна епіляція пахв: Безкоштовно

Косметологія FineLine пропонує лазерну епіляцію на новому 3000w апараті. Спробуйте перший сеанс на ділянку пахв безкоштовно. Переконайтесь у ефективності!

Про це розповів “Апострофу” екс-депутат Держдуми РФ Ілля Пономарьов.

За даними Пономарьова, Путін не довіряє нікому. Щодо репресій проти силовиків екс-депутат висловився про те, що вони, ймовірно, “прославилися” корупцією.

“Мені, як колишньому російському депутату, здається, що будь-який корупціонер – це зрадник, звичайно. Він працює проти своєї держави. Але з точки зору Путіна, зрадник – це той, хто працює проти нього особисто, це зовсім інше, тобто їх затримали або відсторонили, репресували за те, що вони були недостатньо ефективними, а не тому, що вони почали щось робити проти Путіна”, – додав він.

Екс-депутат нагадує, що Путін очікував в Україні “плацдарму” для вторгнення і зустріч агресора з квітами. Виявилося, що на окупантів чекав тільки Медведчук.

“Інформація – це тільки частина їхніх обов’язків. Якщо ми подивимося на те, що відбувається в Україні, то, що вони неефективні, на мій погляд, очевидно. Їх обов’язок був – підготувати грунт для вторгнення, щоб російські війська тут зустрічали з квітами, щоб була створена певна альтернативна українська еліта, яка б стала колаборантським урядом після захоплення Києва. Але ми ж бачимо, що тільки один Медведчук чесно чекав російські війська і до останнього залишався десь поблизу Києва, чекаючи його падіння”, – резюмував Пономарьов.