Центр протидії корупції опублікував результати інформаційної розвідки з пошуку справжніх бенефіціарних власників приватних компаній, що володіють спеціальними дозволами на розробку нафтогазових родовищ України.
Косметологія FineLine пропонує лазерну епіляцію на новому 3000w апараті. Спробуйте перший сеанс на ділянку пахв безкоштовно. Переконайтесь у ефективності!
Станом на 6 лютого 2018 року Україна видала 474 спеціальні дозволи на користування нафтогазовими ділянками надр. З них 267 дозволи належать державним компаніям, а 204-ма дозволами володіють 114 приватні компанії, при чому 83 з них мають лише по одному спецдозволу, одна компанія – 19, а найбільшу їх кількість – 38 – сконцентрував пул з 14 компаній, підконтрольних одній особі. Ось вони:
Так, екс-міністр екології в уряді Миколи Азарова Микола Злочевський володіє дозволами на розробку двох родовищ на території Прикарпаття.
Його компанія ТОВ “Парі” видобуває природній газ на Пилипівському родовищі. Дозвіл отриманий ще за часів Януковича і продовжуватиме діяти до 2031 року.
Родивище Гуцульське приписують компанії ТОВ “Надрагаз”, якою володіє Злочевський спільно з Оленою Кернецькою. Відповідний дозвіл оформлений у 2011 році і діятиме до 2031 року.
Нагадаємо, М.Злочевський обіймав посаду міністра екології в уряді прем’єр-міністра України Миколи Азарова з липня 2010 року по квітень 2012 року. Наприкінці 2014 року М.Злочевський залишив Україну, а в на початку 2015 року стало відомо, що Генпрокуратура оголосила його в розшук за підозрою в незаконному збагаченні. Він підозрювався у скоєнні кримінального злочину, передбаченого ч.3 ст.368-2 Кримінального кодексу України (незаконне збагачення).
За інформацією ЗМІ компанія міністра екології Миколи Злочевського продавала газ компаніям нинішнього президента України Петра Порошенка і його оточення. У грудні 2016 року кореспондент ТСН Ольга Василевська повідомила, що М.Злочевський зустрічався з нардепом із фракції “Блок Петра Порошенка” Ігорем Кононенком у Відні, що сам І.Кононенко це спростовував.
У вересні 2016 року прес-служба компанії Burisma повідомила, що Печерський районний суд Києва зобов’язав Генеральну прокуратуру України зняти з розшуку Злочевського.
У січні 2017 року компанія Burisma заявила про закриття в Україні всіх процесуальних і судових дій щодо президента групи Злочевського і операційних компаній, що входять у Burisma Group.