fbpx
4 C
Ivano-Frankivsk
Понеділок, Грудень 16, 2019
Головна Економіка Електронним кабінетом скористались більше 5 тисяч прикарпатців

Електронним кабінетом скористались більше 5 тисяч прикарпатців

Для подання звітності за допопомогою сервісу ДФС України «Електронний кабінет платника» скористались 5266 прикарпатських платників податків, що на 2613 платників більше, ніж за 2017 рік. Про це повідомили в Головному управлінні ДФС в Івано-Франківській області.
Результат пошуку зображень за запитом "На Прикарпатті Електронним кабінетом скористались більше 5 тисяч платників податків"
Звертаємо увагу, «Електронний кабінет платника» – це сервіс спілкування та листування платників з органами ДФС без необхідності відвідування податкової інспекції, для спрощення процедур подання звітності, ведення реєстру податкових накладних, зменшення паперового навантаження та зменшення часу на отримання необхідних довідок.
Нагадаємо, відповідно до ст. 42 прим. 1 Податкового кодексу України від 02 грудня 2010 року № 2755-VI зі змінами та доповненнями електронний кабінет забезпечує можливість реалізації платниками податків прав та обов’язків, визначених ПКУ та нормативно-правовими актами, що прийняті на підставі та на виконання ПКУ, шляхом заповнення, перевірки та подання податкових декларацій, звітності до контролюючого органу, а також забезпечення взаємодії платників податків з контролюючими органами з інших питань, передбачених ПКУ, яка може бути реалізована в електронній формі засобами електронного зв’язку.

Залишіть коментар

avatar
  Підписатись  
Сповіщення про
- Advertisment -
- Advertisment -
- Advertisment -

ВАЖЛИВЕ!

ОТГ

Денис Шмигаль: «Ніхто в громад права на добровільне об’єднання не відбирав»

0
Під час сьогоднішньої наради в голови облдержадміністрації Дениса Шмигаля йшлося про необхідність формування перспективного плану області, інформує Правда.іф.
×

Вподобайте нас у Facebook