Енергетики пояснили, чому графіки вимкнень можуть змінюватись протягом дня та без попереджень
Диван на коліщатках в темній вітальні

Енергетики пояснили, чому графіки вимкнень можуть змінюватись протягом дня та без попереджень

Автор: Світлана Якимчук
22/11/2022 12:28
-Реклама
-Реклама
Будівництво шостого етапу в житловому районі.
-Реклама
-Реклама
ЖК Silver, старт продажу, вигідна ціна, сучасне планування.
-Реклама
купити iphone 15 Pro у Львові, ціни в Україні

В АТ “Прикарпаттяобленерго” пояснили мешканцям області, чому графіки вимкнень електроенергії можуть змінюватись протягом дня та без попереджень.

Реклама: Місцеві пропозиції
Ремонт зарядних станцій BGA, якість і надійність.
Ремонт інверторів, Ecoflow, зарядних станцій.”

“BGA-Cервіс” пропонує ремонт зарядних станцій та інверторів. Відновлюємо плати, балансує батареї, збираємо устаткування для домів та квартир.

Як йдеться у поясненні, щовечора диспетчери НЕК «Укренерго» аналізують показники споживання електроенергії в енергосистемі України за попередній період, співставляють дані з інформацією про можливості генерації електроенергії вцілілими електростанціями та надають обленерго величину навантаження, яке прогнозовано необхідно буде зняти з мереж, передає Правда.іф.

На кожну годину прогнозують різне навантаження. Відповідно до того, скільки навантаження необхідно зняти із мереж, кожній годині присвоюються свої черги вимкнень.

Через похолодання та масове використання електрообігрівачів зараз спостерігається ріст споживання, яке значно перевищує виробництво електроенергії.

Тому протягом доби ситуація в енергосистемі може ускладнитися, а передбачити наперед усі обставини неможливо.

Диспетчер НЕК «Укренерго» моніторить стан енергосистеми та коли розуміє, що знятого навантаження не достатньо, телефонує диспетчерам обленерго з вказівкою збільшити величину навантаження, яке необхідно зняти.

У диспетчера обленерго є 15 хвилин на те, щоб проаналізувати, до якої черги застосувати додаткові вимкнення так, щоб не допустити довготривалих вимкнень для однієї черги та зняти доведене навантаження. Саме тому у графіки зміни вносяться екстрено та без попереджень. Такі зміни – вимушена реакція на стан енергосистеми.