fbpx
8 C
Ivano-Frankivsk
Понеділок, Листопад 18, 2019
Головна Туризм Естонський міністр пропонує скасувати безвіз для України

Естонський міністр пропонує скасувати безвіз для України

Міністр внутрішніх справ Естонії, голова Консервативної народної партії Март Хельме розпорядився з’ясувати, чи можна скасувати безвізовий режим для громадян України, які приїжджають до Естонії.

Про це повідомляє “Європейська правда” з посиланням на ERR.

За словами Хельме, представити парламенту відповідні законодавчі ініціативи він має намір вже цієї осені.

Він додав, що лідери EKRE заздалегідь припускали: щойно Україна отримає безвізовий режим з ЄС, вона стане “троянським конем”.

 

“Троянським конем зокрема і для Росії, тому що ті, хто приїжджають сюди, не стільки українці, як росіяни зі сходу України, зросійщені українці або просто гомо-совєтікуси. Цей міграційний тиск зі сходу на нас дуже сильний, і він продовжує посилюватися”, – підкреслив Хельме.

Міністр додав, що повністю скасувати міграцію не вийде, але Естонія повинна мати можливість вирішувати, кого, в якій кількості, на який термін і на яких умовах впускати.

Скасувати право безвізового режиму для громадян України неможливо і не в інтересах Естонії, заперечив міністр закордонних справ Урмас Рейнсалу.

“Одностороннє скасування короткострокового безвізового режиму для громадян України з боку Естонії нерозумне і юридично неможливе”, – сказав Рейнсалу.

“Крім виконання Україною об’єктивних умов, це рішення було чітким політичним кроком Євросоюзу, і відмова від нього не відповідає нашим інтересам в підтримці інтеграції України в Євросоюз”, – пояснив він.

Віцеголова комісії із закордонних справ Рійгікогу Марко Міхкельсон (Партія реформ) вважає, що уряд Юрі Ратаса крок за кроком змінює курс зовнішньої політики Естонії. Так Міхкельсон прокоментував ініціативу міністра внутрішніх справ позбавити українців права безвізового в’їзду в Естонію.

“Навіть Путін не називав Україну троянським конем для Європи. Тепер це зробив член уряду Естонії”, – заявив він.

“Від системи безвізових відносин Естонія завжди більше виграє, ніж втрачає. Україна не є проблемою незаконної імміграції. Не будемо забувати, що Україна і за нас бореться проти російської агресії. За останні 24 години на фронті було поранено шістьох українських солдат”, – додав Міхкельсон.

3 КОМЕНТАРІ

3
Залишіть коментар

avatar
2 Список коментарів
1 Список відповідей
0 Підписники
 
Найпопулярніші коментарі
Гарячі коментарі без совісті і цензури
0 Коментар авторів
ГістьВася Recent comment authors
  Підписатись  
Новизні Застрарілості Популярності
Сповіщення про
Гість
Гість
Гість

Ну та написав правду. Насєлєніє Донбаса ніде ніхто не хоче!

Вася
Гість
Вася

Ні, хлопчики! Так не вийде. Зажерлись ви там у своїх європах. Допомагайте розбавляти Україні “гомо совєтікус”

Гість
Гість
Гість

А що естонія більше чим Європа, яка скасувала безвіз для українців?

- Advertisment -
- Advertisment -
- Advertisment -

ВАЖЛИВЕ!

Франківцю, який облив “Буру” лайном, оголосили підозру

0
Чоловіку оголошено про підозру у вчиненні кримінального правопорушення передбаченого ч. 1 ст. 296 Кримінального кодексу України. Триває досудове розслідування.
×

Вподобайте нас у Facebook