1.8 C
Ivano-Frankivsk
Понеділок, 17 Лютого, 2020
Головна Здоров'я Фахівці намагаються встановити причину масового отруєння, яке трапилося минулих вихідних на весіллі...

Фахівці намагаються встановити причину масового отруєння, яке трапилося минулих вихідних на весіллі у Коломийському районі

Фахівці намагаються встановити причину масового отруєння, яке трапилося минулих вихідних на весіллі у Коломийському районі.

Результат пошуку зображень за запитом "ресторан у верхньому вербіжі"

Державна установа «Івано-Франківський обласний лабораторний центр МОЗ України» інформує про зареєстрований груповий осередок гострої кишкової інфекції в готельно-ресторанному комплексі «Вербіж», розташованому за адресою Івано-Франківська область Коломийський район село Верхній Вербіж вулиця Шевченка, 1А.

Дата першого захворювання: 05 травня.

Попередній діагноз «гострий гастроентероколіт» – 4 особи, «гострий ентероколіт» – 18 осіб. Форми перебігу хвороби середньої важкості.

В ході епідрозслідування встановлено про те, що особи 04 травня перебували на весіллі (всього було 240 чол.) та вживали їжу в готельно-ресторанному комплексі «Вербіж».

Основна причина спалаху – встановлюється

Станом на 15.00 годину, 08 травня, в Коломийську районну інфекційну лікарню звернулося за медичною допомогою та госпіталізовано 22 особи, в т.ч. 2 дитини до 15 років.

1 коментар

1
Залишіть коментар

avatar
1 Список коментарів
0 Список відповідей
0 Підписники
 
Найпопулярніші коментарі
Гарячі коментарі без совісті і цензури
0 Коментар авторів
Гість Recent comment authors
  Підписатись  
Новизні Застрарілості Популярності
Сповіщення про
Гість
Гість
Гість

БАГАТО ресторанів працєю по схемі==є забава то відкривають кухню і наскороруч набирають обслуговуючий персонал а вони ні мед карток немають ні кваліфікації-жінка на кухні це не фахівець в ресторані-а ще ЗАКЛАДИ НЕМАЮТЬ ВСІХ ДОЗВІЛЬНИХ ДОКУМЕНТІВ-особливо дозвіл на роботу це ті з 90років безбашені-і ВСЕ ЦЕ НІБИ СТВОРЮЄ ЯКУСЬ ОДНУ ПРОБЛЕМУ—ЯКІСТЬ ВСЬОГО міроприємства-в одному місці пожар в іншому зникає світло в іншому сусіди поліцію кличуть а там отравлення і бійки і т п -ПЕРЕВІРКИ І ЗАКРИТТЯ ось стимул-поки що-

- Advertisment -
- Advertisment -
- Advertisment -

ВАЖЛИВЕ!