У Національному парку на Закарпатті поселили майже сотню оленів. Все завдяки зусиллям місцевого підприємця Юрія Тюха, який збирав тварин по всьому світу.
Косметологія FineLine пропонує лазерну епіляцію на новому 3000w апараті. Спробуйте перший сеанс на ділянку пахв безкоштовно. Переконайтесь у ефективності!
Чоловік має важливу місію – він прагне, аби куплені ним олені відновили популяцію оленів у лісах Карпат.
Підприємець привіз тварин з Нової Зеландії, Австрії, Англії та Угорщини. У скільки йому це обійшлося, він не повідомляє. Водночас він розповів, що шукав найкращих тварин, а тому купувати довелося у різних куточках світу, пише 24 канал.
Нова Зеландія, Англія, Австрія й Угорщина. Це селекційно відібрані олені. Селекція проводилася багато років,
– сказав фермер.
Що буде з тваринами
Поки тварини виростатимуть, радуватимуть туристів. А коли олені досягнуть 3-річного віку, чоловік всіх випустить у дику природу. Бо популяцію Благородного оленя, переконує підприємець, потрібно рятувати.
“Все більше і більше мисливців є, більше нових технологій, як полювати. І хоч це національний парк, але це олені. Вони не сидять на місці, вони мігрують по всіх Карпатах. Якщо тут заборонено стріляти, то стріляють в інших місцях”, – констатував Юрій Тюх.
Що відомо про Благородного оленя
Ця тварина є одним з найкрасивіших представників сімейства оленячих, має струнке тіло, пропорційну будову. Під хвостом благородного оленя є характерна біла пляма. Роги – це елемент, яким можуть похвалитися лише самці. Кілька століть тому популяція оленів стала різко скорочуватися із-за постійного полювання на них. Особливо цінувалося їх м’ясо, яке більш поживне, ніж звичайне червоне.
Це вже не перший зоозахисний проєкт чоловіка
Юрій Тюх почав опікуватися дикими тваринами майже 5 років тому. Для їхньої реабілітації та збереження він навіть створив екопарк:
- леви та тигри потрапили сюди із зоопарків;
- сірих вовків ще малими викупив у браконьєрів,
- а згодом придбав і кілька десятків копитних.
Нині це одна з найпопулярніших локацій серед туристів. Оленяче ранчо, чоловік сподівається, стане наступною. Бо ж поки олені проживатимуть тут, туристи матимуть змогу їх провідувати.