Однією з ключових потреб людського організму є постійний доступ до чистої питної води. Централізовані водопровідні системи в наших містах не можуть забезпечити її відповідну якість та правильний хімічний склад, а купувати щоденно бутильовану воду в магазині невигідно. Розумною альтернативою стануть побутові системи фільтрації, які дозволяють зробити придатною для пиття навіть воду з-під крана. Особливо поширені фільтри, виконані у вигляді глека. Причина їх популярності – оптимальне співвідношення між вартістю та якістю очищення.
“BGA-Cервіс” пропонує ремонт зарядних станцій та інверторів. Відновлюємо плати, балансує батареї, збираємо устаткування для домів та квартир.
У нас можна замовити фільтр для води «глечик», а також інші системи очищення за найкращими цінами. Великий вибір продукції дозволить легко знайти відповідну модифiкацiю для будь-якого приватного будинку, квартири чи офісу з урахуванням кількості споживачів та інших особливостей. Також у нашому онлайн каталозі можна знайти широкий вибір товарів для дому – шторки для ванної кімнати https://auchan.ua/ua/shtorki-dlja-dusha/, дозатори для мила, тримачі для рушників та іншу корисну продукцію за кращими цінами з доставкою по всій Україною.
Види побутових систем фільтрації води та їх особливості
Для очищення води в домашніх умовах існує великий вибір різних пристроїв, серед яких варто виділити такі популярні різновиди:
• колба для грубої очистки;
•насадка на кран;
• система зворотнього осмосу;
• фільтр-глечик.
Перший варіант є ємністю, всередині якої знаходиться текстильний картридж. Колба врізається в магістраль холодної води так, щоб до неї був відкритий доступ для регулярної заміни витратних матеріалів. Переваги – високий ресурс, доступна вартість картриджів. До недоліків варто віднести якість очищення, адже текстильний елемент може затримувати великі суспензії, такі як пісок та іржа, але він ніяк не видаляє хлор, та не може вплинути на хімічний склад рідини.
Насадки на кран мають компактні розміри. Фактично це елемент, що фільтрує, розмiщенний в корпусі з пристроєм для кріплення до змішувача. Склад фільтрів може бути різним, включаючи компоненти, які не лише затримують хлор, але й видаляють солі важких металів. Переваги – якісна питна вода та простота установки на кран. Серед недоліків – низький ресурс фiльтруючого елемента.
Система зворотнього осмосу – це комплект, що складається з кількох фільтрів різного призначення. Такий пристрій встановлюється під мийку, а для подачі води виводиться окремий кран. Переваги – найвищий ступінь очищення. До недоліків варто віднести високу вартість самої системи та розхідників, а також необхідність професійного монтажу.
Фільтр-глечик – компактний пристрій, який має максимально просту конструкцію, але ефективне очищення. Виріб складається з двох частин – основний резервуар, та кришка з картриджем. Щоб система запрацювала, необхідно налити воду з-під крану у верхню ємність, де розташовується фільтруючий елемент. Рідина проходить через нього, та поступово заповнює нижню ємність. Переваги очевидні – доступна ціна самого пристрою та картриджа, а також низька вартість одного літра питної води. Недолік лише один – обмежений об `єм.