8.2 C
Ivano-Frankivsk
Середа, 3 Червня, 2020
Головна Корупція Фірма "ПБС" взяла гроші за ремонт дороги на Буковині, а роботи не...

Фірма “ПБС” взяла гроші за ремонт дороги на Буковині, а роботи не виконала

Шевченківський районний суд Чернівців надав дозвіл слідчим тимчасовий доступ до документів щодо виконання ТОВ «ПБС» ремонту автомобільної дороги загального користування державного значення Т-26-02 Чернівці-Заставна – /М-19/ на ділянці км 4 + 000-км 22+300.
Результат пошуку зображень за запитом "пбс дороги"

Вказується, що в 2016 році Служба автомобільних доріг у Чернівецькій області проводила відкриті торги на поточний середній ремонт автомобільної дороги загального користування державного значення Т-26-02 Чернівці – Заставна – /М-19/. Переможцем торгів стало ТОВ “ПБС”, інформує Бліц-Інфо.

На підставі наданих документів: актів приймання виконаних будівельних робіт, довідок про вартість виконаних будівельних робіт та витрати за період з вересня до грудня 2016 року, ПБС виконувало роботи на ділянці км 4 + 000-км 22+300 на загальну суму 19 287 895,00 грн., в тому числі ПДВ 3214649,16грн.

“20 березня цього року до слідчого відділу головного управління Нацполіції в Чернівецькій області надійшов висновок судової будівельно-технічної експертизи, згідно якого встановлено не підтвердження виконаних підрядником робіт при виконанні поточного ремонту автомобільної дороги загального користування державного значення Т-26-02 Чернівці-Заставна /М-19/ на загальну суму 668 766 гривень”, – йдеться у матеріалах провадження.

Таким чином, під час досудового розслідування кримінального правопорушення, яке передбачене ч.2 ст.364 КК України, виникла необхідність в тимчасовому доступі до документів, які перебувають в ТОВ «ПБС», а саме до документів щодо виконання ТОВ ПБС будівельних робіт на об’єкті будівництва Поточний середній ремонт автомобільної дороги загального користування державного значення Т-26-02 Чернівці-Заставна – /М-19/ на ділянці км 4 + 000-км 22+300 .

Заслухавши слідчого суддя ухвалив надати старшому слідчому дозвіл на тимчасовий доступ до документів, які перебувають в ТОВ «ПБС».

Залишіть коментар

avatar
  Підписка  
Сповіщення про
- РЕКЛАМА -
  • Miloan.ua
- РЕКЛАМА -
  • Купити квартиру Івано-Франківськ
  • цитадель
- РЕКЛАМА -

ВАЖЛИВЕ!

Івано-Франківськ - перший в Україні за кількістю низькопідлогового транспорту

Івано-Франківськ – перший в Україні за кількістю низькопідлогового транспорту

0
Йдеться про автобуси та тролейбуси комунального підприємства "Електроавтотранс". Рейтинг доступності міст України «Тостер» оприлюднив рейтинг низькопідлогового транспорту, де Івано-Франківськ посів...
close-link