ФК «Галич» сенсаційно розбив у рідних стінах львівські «Карпати» (фото+відео)

Видовищне футбольне свято подарував вболівальникам товариський матч між ФК “Галич” та львівськими “Карпатами”.

Результат пошуку зображень за запитом "фк галич - карпати львів"

Цьогоріч славний Галич відзначає 1120-у річницю з першої літописної згадки про місто. Саме з цієї нагоди на стадіоні “Колос” у товариському поєдинку зійшлись чемпіон Івано-Франківщини сезону 2017/2018 ФК “Галич” та учасник УПЛ львівські “Карпати”. Проведення подібного футбольного свята для галичан стало можливим завдяки спільним зусиллям президента ФК “Галич” Володимира Васильовича Магаля та галичанина Олега Смалійчука, що нині є віце-президентом ФК “Карпати”.

Скептики до останнього не вірили у те, що до мальовничого міста над Дністром завітає основа прем’єр-лігового клубу. Та все стало на свої місця, коли випробувати поле галицького “Колосу” на передматчевій розминці вийшов латиноамериканський квартет на чолі з зірковим Хорхе Карраскалем. З деякою пересторогою очікували на поєдинок стражі порядку, адже всі добре пам’ятають витівки львівських ультрас на франківському “Русі”. Все ж найактивніші фанати проігнорували матч своїх улюбленців, тож цього вечора у Галичі панувала лише атмосфера видовищного свята футболу.

Перший небезпечений момент у зустрічі створили “карпатівці” – Леонід Акулінін у притаманному для себе стилі прийняв м’яча на лінії штрафної та пробив трохи повз дальню “шістку” воріт Михайла Макогона. Першими ж відкрити рахунок у грі вдалось господарям поля. Ербес помилився біля власного карного майданчика, подарувавши м’яча Роману Барчуку. Досвідчений нападник відкотив Віталію Турчанському, який точним дальнім ударом вразив нижній кут воріт “Карпат”. Постріл видався настільки влучним і потужним, що навіть болгарський новачок львів’ян Герман Пеньков був безсилим – 1:0. Супершанс відправити у нокдаун суперника втратив Роман Барчук, що вийшовши віч-на-віч з голкіпером, пробив повз ворота. Далі вже підопічні Олега Бойчишина помчали відіграватись і моменти почали виникати біля володінь Михайла Макогона. Звісно, “карпатівці” були налаштовані лише на перемогу. А особливо Артем Федецький, що при рахунку 1:0 в поспіху встановлював м’яча для виконання вільного Михайлом Макогоном і за що був винагороджений оплесками галицької торсиди. По-справжньому гаряче біля воріт галичан стало у середині тайму, коли протягом хвилини Макогон двічі поспіль впорався з ударами Акулініна і Толочка, а постріл Карраскаля пройшов повз ворота. Клас “Карпат” давався взнаки, адже індивідуально сильні львів’яни плели мережива атак поблизу воріт господарів. Та надійна гра оборони галичан не дозволила гостям зрівняти рахунок у першому таймі.

У другій половині зустрічі Олег Бойчишин змінив майже всю “одинадцятку”, давши шанс зіграти всім своїм футболістам. На 54-ій хвилині “Карпати” зуміли вирівняти рахунок у матчі. Ді Франко як “на велосипеді” промчався з центру поля, пройшовши кількох гравців “Галича” і лише фол Миколи Лазорика поблизу власної карної зумів зупинити прутконогого аргентинця. Вирок майстерно виконав Сергій Мякушко – 1:1. Щоправда, Макогон у цьому епізоді дотягнувся до м’яча та врятувати свою команду від неприємностей таки не зміг. Далі гра дещо заспокоїлась і суперники, здавалось би, вже погодились на нічию. Та на екваторі тайму “свіжий” Ярослав Кицька після подачі Віталія Турчанського буквально “продавив” Лебеденка та знову вивів “Галич” вперед – 2:1. Під завісу гри Ігор Кушецький обікрав у центрі поля Назарія Вербного, промчався до воріт, у кращих традиціях на замасі поклав на п’яту точку Ніку Сандохадзе і чудовим обвідним ударом змусів шаленіти трибуни – 3:1. У компенсований арбітром час “Карпати” влаштували фінальний штурм, та спочатку Макогон продемонстрував просто таки дива реакції, впоравшись з ударом Войтовича, а згодом постріл Санчеса пройшов вище воріт. У підсумку, 3:1 – “Галич” вперше в історії перемагає команду елітного дивізіону нашого футболу.

І насамкінець. Можна багато говорити про те, що “товариський матч – це не показник”. Та основне завдання подібних ігор – це подарувати вболівальникам хороші емоції і об’єднати країну у складні для неї часи. Обидва наставники змогли переглянути свій кадровий потенціал та підготуватись до змагань різного рівня – “Карпати” до змагань під егідою УПЛ, а “Галич” до чемпіонату України серед аматорів. Так, ФК “Галич” підвищується у класі і наступний сезон розпочне в аматорському чемпіонаті України. Про плани команди на майбутній сезон вже незабаром читайте в ексклюзивному інтерв’ю президента галицького клубу Володимира Магаля сайту SPORT.IF.UA. Залишайтесь з нами, буде цікаво 😉

Товариський матч
22.06.2018 (п’ятниця)
Стадіон “Колос” (м. Галич), 17:00
ФК “Галич” – “Карпати” (Львів) – 3:1 (1:0)
Голи: Турчанський, 5, Кицька, 74, Кушецький, 88 – Мякушко, 54.
“Галич”: Макогон, Кащій, Лазорик, Кримінський, Я. Вовчук (Іванишин, 25), Курташ, Томин, Данів (Ю. Вовчук, 62), Турчанський, Кушецький, Барчук (Кицька, 54).
“Карпати” (1-й тайм): Пеньков, Федецький, Веремієнко, Лобай, Толочко, Ербес, Ременюк, Гуцуляк, Чачуа, Карраскаль, Акулінін.
“Карпати” (2-й тайм): Задерейко, Мірошніченко, Сандохадзе, Лебеденко, Толочко, Вербний, Мякушко, Ді Франко, Войтович, Санчес, Швед.