ФК «Калуш» здобуває чергову перемогу у Другій лізі

У домашньому матчі проти рівненського “Вересу” ФК “Калуш” здобув дуже важливу звитягу. Підопічні Василя Малика знову стали лідерами своєї групи другої ліги, оскільки “Черкащина-Академія” зазнала поразки на Закарпатті.

Результат пошуку зображень за запитом "фк калуш фк верес"

ФК Калуш – Верес (Рівне) – 1:0
Чемпіонат України з футболу, Друга ліга, група “А”, 5 тур
18 серпня 2018 року, Калуш, стадіон “Хімік”, 1 580 глядачів.
Гол: Логінов (41, автогол)
“Калуш”: Герич – Николишин, Олевич, Кохман (Голубка, 75), Дедух (Андрусенко, 68), Книш (Драган, 84), Заваляк, Кучеров, Скакун (Танчин, 60), Ілюк (Денега, 90+2), Матушевський. Запасні: Кузів, Ульянов. Головний тренер: Василь Малик.
“Верес”: Бабійчук – Гапончук (Мосіюк, 41), Фляк, Логінов, Саламаха, Орловський, Бондаренко (Дубіна, 53), Котляр, Гребенюк (Боровець, 61), Маїк (Сад, 84), Яременко (Заїкин, 46). Запасні: Фіяло, Семенчук. В.о. головного тренера: Олег Шандрук.
Попередження: Голубка (88), Заваляк (90), Драган (90+3) – Логінов (43), Котляр (88)
Вилучення: Фляк (49)
Арбітр: Вадим Подригуля (Луцьк)
Асистенти арбітра: Володимир Федунець (Тернопіль), Володимир Бамбурак (Чернівці)
Четвертий арбітр: Ігор Дебенко (Івано-Франківськ)
Делегат ФФУ: Микола Левко (Чернівці)

До звітного протистояння “Калуш” підійшов в оптимальному складі, та й напередодні лави “червоно-чорних” поповнив екс-оборонець стрийської “Скали” Роман Николишин. Окрім того, новачок з’явився на полі зі стартових хвилин.

Вже в дебюті поєдинку супершанс відзначитись втратили господарі – Андрій Кохман головою скидував на Дмитра Скакуна, який з лінії воротарського поцілив у голкіпера. Правильно вибрана позиція допомогла стражу воріт і після швидкісного рейду лівим флангом, що завершився пострілом того ж Скакуна. Протягом цілого першого тайму швидкі Скакун, Дедух та Книш неабияк закрутили голови оборонцям “Вересу”, що раз за разом провалювались при захисті своїх володінь.

За старання калушани були винагороджені під завісу першого тайму, коли черговий швидкий прохід Данила Книша завершився фолом на лівому фланзі атаки. Дмитро Скакун зі штрафного сотворив міні-шедевр, закинувши круглого за “комірець” голкіперу. Щоправда, в цьому епізоді не обійшлось без допомоги Логінова, тож шедевральний м’яч, на превеликий жаль, записали в пасив оборонця – 1:0.

На старті другого тайму “Верес” залишився у меншості – Фляк грубо зупинив Данила Книша, що проривався на побачення з голкіпером, за що справедливо побачив перед собою “червоне світло”. Попри всі сподівання, у десятьох “Верес” не став закриватись, а навпаки сміливо йшов у наступ, оголяючи свої тили. Чого вартий лише постріл Саламахи в падінні через себе, що на втіху вболівальників на трибунах пройшов вище воріт.

Найреальніший шанс подвоїти перевагу господарів втратив Данило Книш, який пошивши у дурні чотирьох (!) рівнянь, не зумів виграти дуель у голкіпера. Фінальний штурм із закидами на нападників дивідендів “Вересу” не приніс – 1:0, “Калуш” повернувся на вершину турнірної таблиці, випередивши “Черкащину-Академію” за додатковими показниками.