Франківець Федір Хашалов здобув «срібло» чемпіонату Європи з фітнесу та бодібілдингу

Спортсмени збірної команди України вибороли на Чемпіонаті Європи 51 медаль: 23 «золоті», 16 «срібних» та 12 «бронзових».

Про це інформує Правда з посиланням на фейсбук-сторінку Федіра Кашалова.

Заслужений майстер спорту України з бодібілдингу Федір Хашалов з Івано-Франківська посів 2 місце, у категорії – чоловіки фітнес відкрита ростова категорія.

У командному заліку Чемпіонату Європи з фітнесу збірна України посіла перше місце – 225 балів.

У командному заліку Чемпіонату Європи з бодібілдингу збірна України посіла друге місце – 172 бали.