Франківка Людмила Лузан здобула срібло Кубку світу з веслування на байдарках і каное

У перших фіналах Кубка світу з веслування на байдарках і каное в Познані (Польща) українські спортсмени здобули повний комплект медалей.

Серед них – франківка Людмила Лузан, яка разом з напарницею Анастасією Рибачок виборола срібну медаль у каное-двійці на дистанції 500 м.

25 травня в Познані (Польща) відбулися перші фінали Кубка світу з веслування на байдарках і каное. Українські спортсмени показали чудові результати, здобувши повний комплект медалей.

Франківка Людмила Лузан разом з напарницею Анастасією Рибачок стали срібними призерками у жіночій каное-двійці на дистанції 500 м. Їхній результат – 1:57.54, що лише на 1.62 секунди гірше за олімпійських чемпіонок з Китаю.

“Український екіпаж жіночої каное-двійки виборов «срібло» Кубка світу. Людмила Лузан та Анастасія Рибачок посіли друге місце на дистанції 500 м з результатом 1:57.54, поступившись 1.62 секунди олімпійським чемпіонкам з Китаю”, – повідомляє Федерація каное України.