5 C
Ivano-Frankivsk
П’ятниця, 21 Лютого, 2020
Головна Економіка Франківщина – десята в Україні за обсягом реалізованих товарів і послуг

Франківщина – десята в Україні за обсягом реалізованих товарів і послуг

У 2018 році прикарпатські підприємства реалізували товарів і послуг на 70,9 мільярдів гривень. Для порівняння: у 2017 році – на 47,3 мільярдів.
Про це інформує Головне управління статистики в Івано-Франківській області.

 Результат пошуку зображень за запитом "зростання обсягів торгівлі"

Частка Франківщини у загальнодержавному обсязі реалізованої промислової продукції склала 2,8%, а це – десяте місце серед регіонів України.
У загальному обсязі реалізації 55,3% становила продукція переробної промисловості, 35,1% – підприємств з постачання електроенергії, газу, пари та кондиційованого повітря, 9% – добувної промисловості і розроблення кар’єрів, 0,6% – з водопостачання, каналізації, поводження з відходами.
Більше 41% обсягу продукції переробної промисловості реалізували підприємства з виробництва хімічних речовин і хімічної продукції. Вагомим також був внесок підприємств з виробництва гумових і пластмасових виробів, іншої неметалевої мінеральної продукції (18,1%), виготовлення виробів з деревини, виробництва паперу та поліграфічної діяльності (15,9%), харчових продуктів, напоїв та тютюнових виробів (11,3%), машинобудування (8,2%).
Внесок прикарпатських підприємств з виробництва хімічних речовин і хімічної продукції у загальнодержавний обсяг реалізованої промислової продукції цього виду діяльності зріс з 11,7% у 2017 році до 25,5% – у 2018 році.

Залишіть коментар

avatar
  Підписатись  
Сповіщення про
- Advertisment -
- Advertisment -
- Advertisment -

ВАЖЛИВЕ!

Условия выбора бумажной продукции для офиса

0
Потребность обмениваться информацией существовала всегда. В древности люди рисовали на скалах острым камнем. Три тысячи лет до н.э. в Египте научились делать...